Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki o sukcesie

Rozwój osobisty ma bardzo duży wpływ na życie człowieka. Znalezienie w sobie motywacji nie zawsze jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli w przeszłości odniosło się porażki lub codzienność zasypuje nas całą gamą wysysających energię obowiązków. Książki motywacyjne mogą okazać się bardzo pomocne w odnalezieniu życiowego celu i podjęcia ku temu odpowiednich kroków. Umożliwiają zrozumienie procesów rządzących emocjami lub konkretnymi zachowaniami, a także pomagają zmienić podejście do życia. 

Książki o sukcesie 

Ludzie każdego dnia startują w przeróżnych konkurencjach – menedżer pracujący nad projektem, uczeń marzący o dobrej ocenę, czy prawnik wygłaszający mowę przed sądem. Część z nas stawiany jest pod presją czasu, wyniku i skuteczności, której nauczą Cię książki o sukcesie. To krótkie poradniki, pomagające osiągnąć maksimum produktywności w pracy oraz wskazujące drogę odpowiedniego wypoczynku. Poszczególne publikacje zawierają wywiady z ludźmi sukcesu – dyrektorami, artystami oraz właścicielami własnych firm oraz ich prywatne doświadczenia i zasady, których nauczyli się w drodze po sukces. 

Książki motywacyjne 

Książki mogą zawierać zbiór porad i inspiracji dla każdego, kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Część z nich może przynieść natychmiastowe efekty, natomiast niektóre - wymagają ciężkiej i konsekwentnej pracy przez długie miesiące. W tego typu publikacjach znajdują się praktyczne podpowiedzi na temat efektywnego zarządzania budżetem promocyjnym, kreowania silnej marki osobistej oraz budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. Rozmaite pozycje pozwalają wykorzystać osobisty potencjał, a część praktycznych porad i wskazówek przenieść na praktyczny grunt. 

Sięgnij po wybrane książki motywacyjne, które mogą pomóc w karierze i odnieść sukces.

więcej