Przechytrzyć Diabła (okładka  miękka, 07.2012)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Oferta empik.com : 37,05 zł

37,05 zł 49,40 zł (-25%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Napoleon Hill, bestsellerowy autor poradników wszech czasów, którego nauki wywarły ogromny wpływ na całe pokolenia ludzi poszukujących sukcesu napisał tę wnikliwą i prowokacyjną książkę już w 1938 roku. Pozycja ta jednak nie doczekała się wówczas publikacji, ponieważ rodzina i doradcy autora uznali ją za zbyt kontrowersyjną. Dopiero ponad siedemdziesiąt lat później została zręcznie opracowana przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i teraz ujrzała światło dzienne.

Niniejsza książka ma charakter wywiadu z Diabłem. On sam zostaje przechytrzony przez legendarnego guru sukcesu i zrzeka się swoich sekretów dotyczących tajnych metod kontroli, które mogą Cię zniszczyć. Napoleon Hill zdradza gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia siedem praw dobra, które pozwolą Ci go przechytrzyć we własnym życiu i osiągnąć prawdziwy sukces.

Celem Hilla, jak sam mówił, było pomóc „otworzyć bramy więzienia, w którym mężczyźni i kobiety zamknęli się na własne życzenie”. Ten poradnik właśnie to robi. A ponieważ został napisany w czasach, kiedy świat podnosił się po poważnym krachu finansowym i stał w obliczu globalnego konfliktu, jest zaskakująco aktualny w obecnej rzeczywistości. Niezwykle fascynująca, prowokująca i inspirująca publikacja podpowie Ci, jak stworzyć własną drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia.

Piekielnie wciągająca lektura!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1051058415
Tytuł: Przechytrzyć Diabła
Autor: Hill Napoleon
Tłumaczenie: Oślizło Ryszard
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 324
Numer wydania: III
Data premiery: 2012-07-09
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 206 x 24 x 147
Indeks: 11463795
średnia 4,5
5
52
4
16
3
3
2
3
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
20 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
11-10-2015 o godz 10:24 przez: Barbara Krukowska | Zweryfikowany zakup
Poleciła mi tą książkę koleżanka, zachęcona przez inną koleżankę, oczywiście ta moja koleżanka jeszcze jej wtedy nie czytała, ale tak pięknie i tajemniczo o niej mówiła, że szybko ją kupiłam. Wielkie rozczarowanie przeżyłam, gdyż obecnie na rynku jest dużo książek na ten temat i o wiele bardziej ciekawie napisanych, mnie ta książka nudzi, dłuży się, może dlatego że już byłam po lekturze "Potęgę Podświadomości" ,która zawiera tą samą treść w ciekawszej formie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-08-2017 o godz 12:02 przez: jan kowalski | Zweryfikowany zakup
Wiele tłumaczy dlaczego dzisiejszy świat wygląda jak wygląda . Ludzie myślą , mówią i robią nie to czego chcą ale to czego od nich się oczekuje . Dlaczego większość ludzi prowadzi sfrustrowane życie? Bo nie mają celu ... Tak jak statek musi mieć wyznaczony cel by dopłynąć do celu tak jak i czlowiemusi wiedzieć czego w życiu chce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-11-2017 o godz 10:26 przez: Mariusz Szołyga | Zweryfikowany zakup
Książkę czyta się bardzo płynnie. Jest wiele powtórzeń tych samych myśli w różnych kontekstach, ale to dobrze, bo to powoduje, że treść i przesłanie książki mocno utrwala się w pamięci i emocjach czytającego. Książka daje dużo do myślenia o tym jak powinniśmy świadomie kierować naszym życiem. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-04-2015 o godz 23:14 przez: cashflowclubfrance | Zweryfikowany zakup
Umieściłbym ja na drugiej pozycji pod względem wartości jak i spraw które porusza . Genialna lektura - Napoleona dialog zdecydowanie polecam do przeczytania . Mocna książka wywracająca do góry nogami wiele elementów codzienności , burzaca wiele stereotypów . Gorąco polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-07-2015 o godz 14:50 przez: gl_agi | Zweryfikowany zakup
absolutne must dla wszystkich którzy chcą więcej od życia i chcą się wyrwać z bylejakowatości na rzecz szczęścia :) Przestrzegam jednak, że słowa Napoleona mogą wywrócić nasze życie i względny porządek do góry nogami.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-10-2021 o godz 08:01 przez: Magdalena | Zweryfikowany zakup
Książka która powinna być obowiązkowa dla wszystkich którzy maja dzieci w wieku szkolnym Genialna , bardzo jestem wdzięczna ze została przetłumaczona na pl i co najważniejsze , ze została wydana
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-12-2017 o godz 09:25 przez: samoha | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobre treści. Podoba mi się dialog z diabłem i porównanie o ,,dryfowaniu,,. Przeczytałam w jeden wieczór i poranek. Wciąga!!! I można potem wprowadzić do życia pozytywne zmiany :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-02-2015 o godz 19:55 przez: Monika Kopeć | Zweryfikowany zakup
Ciekawe, ponadczasowe podejście do życia. książka na pewno zacieki tych którzy chcą panować nad swoim życiem w pozytywnym aspekcie tego słowa. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
09-09-2022 o godz 14:29 przez: Łukasz | Zweryfikowany zakup
Spoko. Gdybym czytał to w liceum. Obecnie zbyt męcząca w swojej prostocie. Aczkolwiek trafnie obrazuje rzeczywistość i ludzką naturę!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
10-10-2017 o godz 07:24 przez: Krystyna Urbaniak | Zweryfikowany zakup
Nie jestem zachwycona stylem pisania ani treścią ,którą autor miał przekazać.Nie polecam. KrystynaU
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
21-06-2022 o godz 19:43 przez: Krzysztof | Zweryfikowany zakup
Mega książka. Momentami wręcz szokuje. Nie ma co więcej pisać na jej temat. Trzeba przeczytać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
14-01-2022 o godz 21:19 przez: mar1012 | Zweryfikowany zakup
Takie lanie wody w sumie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-11-2021 o godz 00:28 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Diabelsko wciąga. 😁
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-10-2021 o godz 10:14 przez: Katarzyna Sikorska-Lowe | Zweryfikowany zakup
Ciekawa pozycja.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-08-2022 o godz 10:03 przez: Wioletta | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-09-2021 o godz 11:03 przez: MR SEBASTIAN SZYMANSKI | Zweryfikowany zakup
Super
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
08-08-2016 o godz 18:49 przez: Przy kawie z ksiazka
Książka ma na celu ukazanie przeszkód diabła, które ten stawia nam przed dążeniem do samorealizacji po to, by wpaść w sidła piekła. Napisana została w 1938 roku. Przeleżała wszystkie te lata zamknięta w rodzinnym sejfie aż do dzisiejszych czasów, by mogła zostać wydana. Jest ona kontrowersyjna i nazbyt odważna. Przyznam się szczerze, że dawno takiej książki nie czytałem.

Jest to ukazanie prawdy, gdzie diabeł próbuje przeszkodzić nam w spełnieniu marzeń, dążeń do aspiracji i osiągnięcia wszelkiego sukcesu. Napoleon Hill przeprowadza z diabłem wywiad, zadając mu takie pytania, na które ten odpowiadając wyjawia swoje działanie. W ten sposób ukazuje nam, jak mamy dążyć do celu, by nie popełnić błędów innych. Poprzez nakłanianie diabła do odpowiedzi Napoleon udziela odpowiedzi na najbardziej nurtujące człowieka pytania, pokazuje, jak ważne jest racjonalne i trzeźwe myślenie oraz to, jakie skutki może nieść za sobą bezcelowe życie.

Książka została napisana w latach 30. XX wieku, a mimo to poglądy autora pokrywają się z poglądami większości ludzi dzisiaj żyjących. Sugeruje on, że kościół nie działa dzisiaj tak jak powinien, i że to właśnie ten kościół rzuca ludzi w objęcia diabła. Obarcza winą również system edukacji, w którym jest za dużo nieprzydatnej teorii a za mało praktyki, co powoduje, że po zakończeniu edukacji ludzie wchodzą w dorosłość zagubieni.

Odpowiedzi udzielane przez diabła zostały wzbogacone komentarzami Sharon Lechter, które początkowo wydawały mi się niepotrzebne, jakby nie potrzebnie się wtrącała z komentarzem w wywiad. Jak się okazało, jej komentarze wyjaśniały bardzo wiele, zwracały uwagę na czas, w którym powstał tekst, odwołują się do jej odczuć oraz porównują treść z czasami współczesnymi.

Książka ta jest idealna dla tych, którzy są zainteresowani samorozwojem, prawidłowym rozumowaniem w kontekście podejmowania właściwych decyzji. Lektura jest przyjemna i myślę, że wielu pomoże zmienić swoje życie na lepsze.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
14-08-2012 o godz 13:22 przez: Baśka
Książka jest wywiadem prowadzonym pomiędzy Hillem, a samym diabłem (Waszą Wysokość). Autor psychicznie z nim „walczy” podczas prowadzonej dyskusji. Dzięki niej dowiadujemy się o tajemnicach skrywanych przez samego diabła i o odkrytych prawach dobra Hilla, które ostatecznie pozwalają mu go przechytrzyć. Książka niezwykle inspirująca i dająca do myślenia. Otwierająca umysł i ukazująca jak należy kontrolować swoje zachowania, by uwolnić się spod wpływu diabła i dążyć do upragnionego celu. Zastosowanie praw Hilla pozwala w pełni osiągnąć sukces i wszelki dobrobyt.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-12-2019 o godz 00:00 przez: EugeniuszJagodziński | Empik recenzuje
Książki tego autora to idealna, niepowtarzalna literatura osobistego sukcesu. Chociaż te książki mają już trochę lat, to nadal są jak najbardziej aktualne. Rady i wskazówki autora niesamowicie inspirują i pomagają w dojściu do upragnionego celu. Wiele osób potrzebuje motywacji, a w tych książkach jest jej spora dawka. Rozwój osobisty jest niesamowicie ważny dla każdego człowieka, dlatego uważam, że wszystkie książki Napoleona Hilla są godne polecenia, bez wyjątku. Z pewnością wniosą wiele pozytywnych aspektów do "nowego" życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-07-2014 o godz 00:00 przez: Amandata
Świetna książka która zaintrygowała mnie samym tytułem i w dalszej kolejności - swoją zawartością. Niezwykła, ze względu formę i treść. Choć sięgając po nią, nie wiedziałam do końca jak mam się do niej odnieść, jak ją potraktować? Okazała się jednak fascynującym i ponadczasowym kompendium wiedzy na temat ludzkiej psychiki, zachowań i tego jak postrzegamy obraz świata. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Hill Napoleon

Myśl!... i bogać się Hill Napoleon
4.6/5
25,43 zł
39,00 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Prawo rezonansu Franckh Pierre
4.6/5
37,05 zł
49,40 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego