Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
LEGO Super Mario Przygody z Luigim - zestaw startowy, 71387
LEGO Super Mario Przygody z Luigim - zestaw startowy, 71387 191,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: empik Finansujący reklamę: empik
10X Figurka Super Zings 4 Seria 1 Złota Superzings
10X Figurka Super Zings 4 Seria 1 Złota Superzings 129,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FIX-MIX Finansujący reklamę: FIX-MIX
Popiersie Lord Vader - Klocki Mould King 936El.
Popiersie Lord Vader - Klocki Mould King 936El. 169,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: !Mould King! Finansujący reklamę: !Mould King!

Figurki i postacie z klocków

W naszym asortymencie znajdują się minifigurki takich marek jak m.in. LEGO, Playmobil, Habarri, Sarcia czy Cobi. Figurki służą do wzbogacenia zestawu klocków. Dla starszych sympatyków serii LEGO powstały np. breloczki z postaciami, a dla najmłodszych dzieci zabawki kąpielowe.

Figurki do klocków LEGO

W ofercie znajdują się pojedyncze figurki do klocków, które można dołączyć do swojego zestawu LEGO. Dodatkowe postacie pozwalają rozbudować swoją kolekcję i bawić się wspólnie ze znajomymi. Są także modele klocków, z których dopiero po zbudowaniu można stworzyć figurkę.

LEGO stworzyło interaktywne figurki, które wprowadzają dziecko do świata bohaterów. Reagują one przez ekran LCD i głośnik. Wśród figurek do klocków LEGO znalazły się postacie z bajek Disneya oraz serii zestawów Star Wars, Avengers, Duplo, BrickHeadz czy Marvel. Niektóre kolekcje zawierają limitowane wydania postaci wraz z ich atrybutami.

Figurki do pozostałych klocków

W produkcji niektórych zabawek firma Playmobil wykorzystuje materiały pozyskane z recyklingu, np. lodówek, tworzyw sztucznych PCR czy biotworzyw. Oprócz postaci znalazło się też miejsce dla  figurek zwierząt. Taka zabawka wzbogacona jest o kartę z informacjami o gatunku. Pozwala przenieść się do aplikacji internetowej, w której znajduje się jeszcze więcej przyrodniczych ciekawostek. Zestawy uzupełnione są o dodatkowe akcesoria – pozwalają one urozmaicić zabawę figurkami.

Zabawki do kąpieli – minifigurki

Dzieci mogą bawić się figurkami ulubionych postaci z bajek, np. Psi Patrol. Niektóre z nich przeznaczone są do użytku podczas kąpieli. Powstały z materiałów wodoodpornych i służą do zachęcenia dziecka do codziennej higieny. Maluch może jednocześnie kąpać się i bawić.

Minifigurki z postaciami z bajek pobudzają wyobraźnię najmłodszych i angażują ich zmysły. Niektóre zabawki kąpielowe składają się z kilku elementów, pomiędzy którymi można przelewać wodę. Figurki po złożeniu są w stanie unosić się na powierzchni. Można też połączyć kilka zestawów figurek i stworzyć rozbudowaną kolekcję do zabawy w wannie.

Zapoznaj się z naszą ofertą mini figurek i wybierz produkt, który pozwoli rozbudować kolekcję klocków.

więcej