Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki pisania i liczenia

Kategoria ta gromadzi książki do nauki pisania i liczenia dla dzieci. Są to tytuły różnych autorów, m.in. Anny Wiśniewskiej, Urszuli Kozłowskiej, Małgorzaty Czyżowskiej, Agnieszki Bator, Danuty Piotrowskiej, Ewy Hauzer, Emilie Beaumont, Joanny Krzyżanek czy Anny Łady-Grodzickiej. Niektóre pozycje ukazały się w ramach popularnych serii, w tym „Disney Uczy”, „Domowa Akademia”, „Akademia Mądrego Dziecka”, „Kapitan Nauka”, „Moje Pierwsze Słowa”, „Już Się Uczę!”, „Mała Sowa”, „Akademia Malucha” i „Czuczu”.

Książki do nauki pisania dla dzieci

W asortymencie znajdują się liczne książki do nauki pisania liter, słów i całych zdań. Są to publikacje, dzięki którym dziecko ma okazję poszerzać swój zakres słownictwa, poznawać świat oraz utrwalać zasady gramatyki, ortografii i interpunkcji. Zadania zawarte w książkach służą zarazem rozwijaniu zainteresowań najmłodszych oraz wspieraniu ich koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, koncentracji i sprawności manualnej. W trakcie nauki pisania ćwiczą mięśnie palców, nadgarstków oraz dłoni.

Książki do nauki pisania dla dzieci zawierają zadania łączące naukę z zabawą. Polegają one m.in. na kolorowaniu nazw pojazdów, owoców, warzyw, zwierząt czy różnych przedmiotów. Najmłodsi są także zachęcani do układania wyrazów z liter oraz rozwiązywania krzyżówek, rebusów czy zagadek. Dziecko uczy się pisać zarówno wielkie, jak i małe litery. Do niektórych publikacji został dołączony zmywalny pisak, dzięki któremu można łatwo poprawiać swoje błędy.

Książki do nauki liczenia

W kategorii tej znajdują się również książki do nauki liczenia dla dzieci. Pomagają im one poznawać cyfry i liczby, a także uczą wykonywać proste działania matematyczne – dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Dzieci są zachęcane do nauki poprzez zabawę, dlatego mogą np. łamać szyfry literowe. W niektórych książkach znajdują się kolorowe ilustracje, fotografie oraz naklejki, co zwykle przyczynia się do zwiększenia motywacji młodych uczniów.

Sprawdź naszą ofertę książek do nauki pisania i liczenia. Wybierz spośród nich pozycję, która pomoże ci przygotować swoje dziecko do pierwszych wyzwań szkolnych.

więcej