Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Dobry wybór
Stan produktu
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Materiał
  • więcej
Kolor
Ocena produktu
Producent
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność - grupowana
  • więcej
Sponsorowane
Drapak Dla Kota Wieża 3 Poziomy Dogguru Tower 40X40X112 Cm Xl
Drapak Dla Kota Wieża 3 Poziomy Dogguru Tower 40X40X112 Cm Xl 159,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Dogguru Finansujący reklamę: Dogguru
Drapak Dla Kota Drzewo W Kształcie Gwiazdy Beżowe Słupek Zabawka
Drapak Dla Kota Drzewo W Kształcie Gwiazdy Beżowe Słupek Zabawka 73,28 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: EDANTI Finansujący reklamę: EDANTI
Drapak Dla Kota Wieża Z Budką Dogguru Comfy 30X30X60 Cm Szary L
Drapak Dla Kota Wieża Z Budką Dogguru Comfy 30X30X60 Cm Szary L 59,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Dogguru Finansujący reklamę: Dogguru

Zabawki i drapaki dla kotów

Mimo że ludzie już dawno udomowili wiele gatunków kotów, to te urocze maluchy w dalszym ciągu zachowały swój pierwotny instynkt łowiecki. Warto go pielęgnować, by zadbać o spełnienie podstawowych potrzeb swojego futrzaka, dając kotu dostęp do dobrze wyposażonego drapaka oraz zabawek. Zachęcą go one do polowania i pozytywnie wpłyną na jego rozwój intelektualny, a także pozwolą rozładować energię. W tej kategorii zebraliśmy drapaki i zabawki dla kotów różnego typu wielu cenionych producentów artykułów dla zwierząt, takich jak Trixie, Malatec, Pethaus, Funfit czy vidaXL.

Najlepsze zabawki dla kotów: gry strategiczne, wędki, myszki i zabawki interaktywne

Czworonożni członkowie rodziny, tak jak i ludzie, mogą mieć swoje preferencje dotyczące dobrej zabawy – wyjątkowo polubić konkretny rodzaj aktywności czy mieć swój ulubiony przedmiot. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty ogromny wybór różnego rodzaju zabawek dla kotów, tak, by opiekunowie znaleźli odpowiednią dla swojego pupila. Proponujemy między innymi zabawki dla kota z kocimiętką oraz popularne ostatnio pałeczki czy kulki matatabi, które pozytywnie wpływają na samopoczucie zwierzaka i dają mu zastrzyk pozytywnej energii.

Oferujemy także manualne i interaktywne (ruszające się, wydające dźwięk lub świecące oczami) myszki dla kotów, szeleszczące lub zakończone piórkami czy piłkami wędki, piłeczki z dzwoneczkami lub te wykonane z wełny, a także mini lasery czy nawet urządzenia, które same generują wiązki światła. To także zabawki dla kotów interaktywne z przyssawką do podłogi albo okna oraz gry strategiczne do szukania smaczków.

Wielofunkcyjne drapaki dla kotów, które posłużą najbardziej wymagającym futrzakom

Drapaki dla kotów w wersji podstawowej składają się ze słupka, maty lub mostka pokrytego zwykle jutowym albo sizalowym sznurkiem. Najtańsze modele mogą być także wykonane z kartonu z licznymi otworami na pazurki. W naszej ofercie można jednak znaleźć wiele bogato wyposażonych produktów: z siedziskiem, zwisającymi piłeczkami czy myszkami, hamakiem, budkami do chowania się, drabinką i licznymi platformami. Proponujemy między innymi wysokie drapaki dla kotów w wersji XXL, które mogą sięgać nawet 200 cm wysokości, w tym odpowiednie do jednoczesnego użytkowania przez kilka zwierzaków.

Skorzystaj z naszej oferty i przygotuj swojemu futrzastemu przyjacielowi wyprawkę składającą się z zabawek i drapaka, który zapewni mu frajdę na długie godziny!

więcej

Przeczytaj więcej o drapakach i zabawkach dla kotów

Wszystkie artykuły

Zabawki i drapaki dla kotów - najczęściej zadawane pytania