Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o zarządzaniu

Lider, który stoi przed szeregiem zadań do wykonania musi: planować, organizować, motywować oraz kontrolować, wykorzystując zasoby, które ma do dyspozycji oraz kierując się dobrem organizacji. Zarządzanie jest więc procesem, obejmującym kilka etapów i polega przede wszystkim na realizacji celów, dzięki przemyślanemu korzystaniu z zasobów. Nie jest to proste zadanie, dlatego warto pogłębiać wiedzę i czerpać inspirację od najlepszych naukowców, badaczy, miliarderów oraz najwybitniejszych biznesmenów na świecie.  

Zarządzanie teoria i praktyka  

Zarządzanie teoria i praktyka to zbiór książek, które nie tylko przedstawią najpopularniejsze teorie w zakresie zarządzania, czerpiące z wielu dziedzin, takich jak psychologia oraz ekonomia, ale również skupią się na ich praktycznym zastosowaniu. Wielu autorów publikacji posiada doświadczenie w zarządzaniu, prowadzi własną działalność i właśnie bazując na osobistej historii, stara się udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania. Książki o zarządzaniu projetkami, mogą pokazać, jak sprawić, by projekt był bardziej efektywny, jak poradzić sobie z problemami, które najczęściej pojawiają się podczas realizacji zadań oraz jak prowadzić zespół projektowy.   

Zarządzanie zasobami ludzkimi - książki

Zarządzanie zasobami ludzkimi to szerokie pojęcie, które polega na pracy z kapitałem ludzkim. Opiera się na zatrudnianiu, szkoleniu oraz zarządzaniu pracownikami. Rekrutowanie, wdrażanie, ocenianie efektów pracy i pobudzanie do rozwoju, motywowanie do pracy – oto komponenty, na które składa się zarządzanie zasobami ludzkimi. Książki tego typu pomogą budować relacje z pracownikami, wybrać odpowiedni system nagród, poznać sposoby umiejętnego nauczania standardów pracy oraz wskaże rozwiązania problemów, które mogą pojawić się podczas zarządzania zasobami ludzkimi.  

Zarządzanie czasem – książka odnosząca się do umiejętności kontrolowania czasu, sprawi, że poznasz sprawdzone metody na uporządkowanie priorytetów, radzenie sobie z rozpraszaczami oraz planowanie działania tak, aby osiągnąć jak najwięcej.  

więcej