Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
  • więcej
Poziom trudności
Seria
  • więcej
Wyczyść filtry

Bohater: disney usuń

Puzzle - Disney

Puzzle z postaciami z Disneya to najpiękniejszy prezent dla każdego dziecka. Polecamy układanki z ulubionymi bohaterami, zwierzętami i księżniczkami Disneya takich marek jak Clementoni, Ravensburger, Educa, Trefl, Lisciano, Schmidt i wielu innych.

Puzzle Disney dla dzieci i dorosłych

Filmy i bajki Disneya są adresowane przede wszystkim do najmłodszych. Dla nich przeznaczona jest większość puzzli w naszym sklepie. Asortyment puzzli dla dzieci z postaciami Disneya jest tak bogaty. Obejmuje kilku- lub kilkunastoelementowe puzzle dla kilkulatków, a także bardziej rozbudowane zestawy dla starszych dzieci.

Puzzle Disneya dla dorosłych – podróż do czasów dzieciństwa

Wśród rodziców również nie brak miłośników tego baśniowego świata. U nich dużym powodzeniem cieszą się puzzle Disneya 1000 elementów, a nawet większe – 2000 lub 3000 elementów. Takie duże zestawy puzzli to doskonała, wielogodzinna zabawa dla całej rodziny. Dorośli chętnie wracają do postaci z dawniejszych bajek, na których się wychowali – od Myszki Miki i Kaczora Donalda, po Dumbo, Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, Króla Lwa czy Piotrusia Pana.

Puzzle z księżniczkami z Disneya

Księżniczki Disneya to ukochane bohaterki wielu małych i większych dziewczynek. Puzzle z Królewną Śnieżką, Arielką, Kopciuszkiem, Bellą, Meridą, Mulan, Roszpunką, Pocahontas, Moaną, Elzą i Anną to wymarzony prezent dla każdej małej księżniczki. Oprócz zwykłych puzzli można wybrać także nowoczesne, kreatywne puzzle 3D i 4D do układania figurek lub konstrukcji z postaciami Disneya. Świetną zabawę zapewnią też drewniane puzzle do układania na stole lub podłodze.

Wybierz się w podróż do kolorowego świata disneyowskich baśni! Spraw piękny prezent sobie lub swojemu dziecku i kup wymarzony zestaw puzzli z waszą ulubioną bajką!

więcej