Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Poziom trudności
  • więcej
Liczba elementów w komplecie

Puzzle 1000 elementów i więcej

W kategorii tej znajdują się puzzle składające się z 1000 elementów. Są to produkty wielu znanych producentów, w tym Ravensburger, Clementoni, Bluebird, Eurographics, Schmidt, Heye, Trefl czy Jumbo. Do wyboru są puzzle w różnych motywach, a także różniące się pod względem rozmiaru elementów, zróżnicowania kolorystycznego czy stopnia szczegółowości obrazka.

Puzzle 1000 elementów – dla kogo będą odpowiednie?

Puzzle 1000 elementów są przeznaczone dla osób mających już pewne doświadczenie. Można rozważyć ich wybór dla dziecka, które bez większego trudu radzi już sobie z układaniem puzzli zawierających mniej elementów, np. 500 czy 800. Będą również ambitnym wyzwaniem dla nastolatków, a nawet dla dorosłych osób. Puzzle zawierające 1000 elementów wymagają wykazania się sporą koncentracją, cierpliwością, spostrzegawczością oraz umiejętnością analitycznego myślenia.

Puzzle 1000 elementów o średnim poziomie trudności

Jeżeli dana osoba wcześniej nie miała do czynienia z puzzlami 1000 elementów, wtedy warto aby rozpoczęła od nieco łatwiejszych obrazków. Znacznie prościej będzie ułożyć puzzle z wieloma szczegółami niż takie, w przypadku których dominuje jednolite tło.

Dobrym pomysłem na początek będą puzzle z filmowymi bohaterami. W naszym asortymencie do wyboru są m.in. obrazki z motywem „Władcy Pierścieni”, „Harry’ego Pottera” czy „Wiedźmina”. Stosunkowo łatwe do ułożenia puzzle 1000 elementów można również znaleźć w takich kategoriach tematycznych jak ludzie, sztuka, fantasy czy zwierzęta. Warto zwrócić uwagę, aby puzzle nie były zbyt małe.

Puzzle 1000 elementów dla zaawansowanych

Można również znaleźć wiele produktów dla osób, które szukają wyjątkowo trudnych wyzwań. Są to puzzle 1000 elementów o niedużych wymiarach, a obrazek do ułożenia w sporej części składa się z jednolitego tła. W naszej ofercie można znaleźć tego typu puzzle z różnych kategorii, np. architektury, pejzaży i widoków, przyrody, miasta czy lotnictwa. Ich ułożenie może zajmować kilka dni, a nawet tygodni.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie puzzle 100 elementów i wybierz produkt odpowiedni pod względem trudności.

więcej