Clementoni

Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Producent
Ilość elementów (puzzle)
Cena
Ocena klientów

Marka Clementoni

Włoska marka Clementoni dostarcza nowoczesne zabawki dla dzieci i młodzieży. Firma specjalizuje się w produkcji zabawek edukacyjnych, które pomagają w prawidłowym rozwoju dziecka. Są to m.in. specjalnie zaprojektowane gry planszowe, roboty, puzzle, małe laboratoria, mikroskopy czy zestawy kreatywne, a nawet figurki i pluszaki.

Zabawki edukacyjne Clementoni mogą pomóc m.in. w polepszeniu umiejętności manualnych i percepcji dotykowej, jak i wspomogą rozwój wyobraźni dziecka oraz jego kreatywności. Oprócz tego, w przystępny sposób uczą znajomości świata, ułatwiając jego zrozumienie, jak i pomagają rozwijać pamięć.

Marka ma w swoim asortymencie zestawy edukacyjne, klocki, puzzle i szereg różnych zabawek, dedykowane bardzo małym, kilkumiesięcznym maluchom, jak i dzieciom kilkuletnim, a nawet młodzieży. 

W sklepie Empik znajdziesz bardzo bogaty i zróżnicowany wybór produktów Clementoni, które mogą okazać się świetnym pomysłem na prezent dla niemowlaka czy pociech starszych. Jeśli zatem chcesz właściwie zadbać o rozwój swojego dziecka, to jesteś w dobrym miejscu – sprawdź polecane zestawy i wybierz ten spełniający Twoje oczekiwania i wymagania. 

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Clementoni

TOP
Clementoni, S.O.S Mały Weterynarz
1 Clementoni, S.O.S Mały Weterynarz Clementoni
4.9/5
91,99 zł
Promocja
91,99 zł  najniższa cena

96,98 zł  cena regularna

TOP
Clementoni, Interaktywny Quiz Przedszkolaka
11 Clementoni, Interaktywny Quiz Przedszkolaka Clementoni
4/5
53,99 zł
Promocja
50,18 zł  najniższa cena

55,67 zł  cena regularna