Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
Seria
Wyczyść filtry

Bohater: minecraft usuń

Minecraft - puzzle

W naszym asortymencie znajdują się puzzle z motywem Minecraft, które nawiązują tematycznie do tej słynnej gry wideo. Są to układanki wielu producentów, w tym Ravensburger, Kidwell, Wood You Do, Qelements, Clementoni czy Djeco. Puzzle mogą mieć różną liczbę elementów oraz różnorodne rozmiary po ułożeniu obrazu.

Puzzle Minecraft dla dzieci i nie tylko

Puzzle różnią się pod względem stopnia trudności, dlatego każdy fan Minecrafta może znaleźć coś dla siebie – bez względu na wiek czy umiejętności. Z elementów powstają układanki z motywami ze świata gry. Na obrazie najczęściej znajdują się główne postaci, w tym Steve, Enderman czy Creeper. Każdy z nich ma różne umiejętności i rekwizyty, które można dostrzec po ułożeniu puzzli.

Często układanki przedstawiają zwierzęta, zombie, oceloty i inne stworzenia, a także budowle, jaskinie, pustynie, mroźne krainy, miasta czy krajobrazy przyrody. Wszystkie puzzle z motywem Minecraft zachowują charakterystyczny dla świata klockowy styl. Niektórzy producenci sprzedają puzzle w zestawie z plakatem, który ułatwia układanie.

Puzzle są odporne na pękanie i powstawanie zagięć, a także mają wyraziste barwy, które po upływie czasu nie płowieją. Można wybierać spośród wielu modeli puzzli Minecraft z tradycyjnymi elementami kartonowymi, drewnianymi lub piankowymi. Niektóre układanki mają unikalne puzzle o nieregularnym kształcie.

Puzzle Minecraft 3D

Oprócz tradycyjnych układanek można też wybrać przestrzenne puzzle Minecraft 3D. Powstają z nich efektowne konstrukcje do układania w trzech wymiarach – długości, wysokości i szerokości. Aby ułożyć dany model, wystarczy połączyć ze sobą elementy przy użyciu charakterystycznych nacięć. Konstrukcja po ułożeniu utrzymuje się bez użycia kleju. Można ją swobodnie przenosić i dowolnie obracać – bez obaw, że się rozsypie.

Sprawdź naszą propozycję puzzli z motywem Minecraft i wybierz model, który pozwoli Ci przenieść się wyobraźnią do fascynującego świata tej gry konstrukcyjnej.

więcej