Castorland

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Castorland

Castorland to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Każdy produkt tej marki spełnia odpowiednie standardy jakości oraz bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Puzzle Castorland zostały docenione na całym świecie – dziś są one eksportowane do 50 różnych krajów. Dużą popularnością cieszą się modele złożone z 4000 elementów, przedstawiające najpiękniejsze atrakcje turystyczne. Dostępne są także wersje 1000-częściowe w niezwykłych wzorach i kolorach.

Puzzle Castorland

Puzzle Castorland pozwalają poprawić zdolności manualne i percepcję wizualną. Wpływają również pozytywnie na rozwój umiejętności kognitywnych, które odpowiadają za organizację oraz strategię procesu układania. Zabawka uczy cierpliwości i wytrwałości, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuje także wspaniałą rozrywkę dla jednej lub wielu osób. Co wyróżnia markę Castorland? Puzzle zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów pochodzących od uznanych europejskich dostawców. Pokryte matowym lakierem elementy nie odbijają światła, a zwiększona grubość tektury gwarantuje wysoką żywotność wszystkich kawałków układanki.

Castorland – puzzle 1000 elementów

W przypadku puzzli na poziom trudności wpływa przede wszystkim liczba elementów. Dla maluchów w wieku poniżej 6 lat polecane są maksymalnie 70-częściowe układanki, natomiast starsze dzieci poradzą sobie nawet z zabawką złożoną z 100-500 kawałków. Dorośli również znajdą coś dla siebie w ofercie Castorland. Puzzle 1000 elementów stworzono dla osób, które cenią sobie szczegółowe grafiki i zdjęcia. Wymiary obrazka po ułożeniu wynoszą 68 × 47 cm.

Puzzle Castorland – 3000 elementów

Jeśli szukacie czegoś trudniejszego niż układanki złożone z 1000 części, warto sprawdzić puzzle Castorland 3000 elementów. Po ułożeniu wymiary obrazka wynoszą 68 × 92 cm. Dostępne są różne wzory i kolory, dużą popularnością cieszą się modele z ilustracjami oraz zdjęciami przedstawiającymi zwierzęta. Zapewnią one długie godziny dobrej zabawy zarówno młodszym, jak i starszym wielbicielom puzzli.

Puzzle Castorland – 4000 elementów

Gdy 3000 kawałków to wciąż za mało, sięgnijcie po puzzle Castorland 4000 elementów. Po złożeniu uzyskacie duży obrazek o wymiarach 138 × 68 cm. Można go śmiało oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Do wspólnego układania warto zaangażować partnera, dziecko, rodzeństwo lub rodziców i razem ćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację oraz wytrwałość.

więcej