Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
  • więcej
Poziom trudności
  • więcej
Seria
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 18+ lat usuń

Puzzle dla dorosłych

W naszym asortymencie znajdują się puzzle do układania dla dorosłych. Można wybierać spośród układanek wielu znanych marek, w tym Schmidt, Trefl, Clementoni, Eurographics, Castorland, Bluebird czy Ravensburger.

Puzzle dla dorosłych – układanki dla ambitnych

Puzzle do układania dla dorosłych to najczęściej układanki, które składają się z kilku tysięcy elementów. Dopasowywanie wielu drobnych szczegółów to ambitne wyzwanie na wiele godzin, a jednocześnie rozwijający trening dla mózgu. Puzzle dla dorosłych pozwalają ćwiczyć logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów, koncentrację i cierpliwość. Ich układanie w gronie rodziny lub znajomych sprzyja także budowaniu bliskich więzi.

Puzzle dla dorosłych pozwalają ułożyć wiele ciekawych obrazów, w tym miasta, budowle architektoniczne, pojazdy, sceny z filmów, krajobrazy, zwierzęta, rośliny czy dzieła sztuki. Producenci puzzli kładą spory nacisk na ich walory estetyczne oraz trwałość, dzięki czemu po ułożeniu i powieszeniu na ścianie mogą stanowić gustowną dekorację wnętrza.

Puzzle do układania dla dorosłych najczęściej powstają z zastosowaniem technologii druku cyfrowego. Dzięki temu kolory są intensywne, odpowiednio nasycone, a także odporne na płowienie. Niektóre puzzle mają elementy z recyklingu.

Nietypowe puzzle dla dorosłych

Puzzle do układania dla dorosłych mogą mieć nietypowy, nieregularny kształt. Można znaleźć układanki, w których nie ma dwóch dokładnie takich samych elementów. Nietypowe puzzle dla dorosłych to np. konstrukcja 3D w formie stadionu.

Puzzle 18+ często ukazują sceny z filmów i gier dla dorosłych, np. Wiedźmin, Stranger Things, Diablo czy Assassin’s Creed. Wśród puzzli dla dorosłych znajdują się też dzieła, których autorami są znani artyści, w tym Leonardo da Vinci, Oscar Claude Monet, Vincent van Gogh, Michał Anioł czy William Morris. Nie brakuje również układanek, które ukazują historyczne sceny wojenne.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie puzzle do układania dla dorosłych i wybierz model, który najbardziej Ci się spodoba.

więcej