Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Matematyka

W naszym asortymencie znajdują się książki o matematyce, które ukazują teoretyczny oraz praktyczny wymiar królowej nauk. Do wyboru są m.in. podręczniki, publikacje popularnonaukowe czy zbiory zadań do konkursów matematycznych, matury i egzaminów na uczelniach. Autorzy książek to doświadczeni matematycy, m.in. Lech Włodarski, Włodzimierz Krysicki, Mirosław Dąbrowski, Maciej Marek Sysło, Waldemar Pompe, Hugo Steinhaus, Dariusz Fabianowski, Steven Strogatz czy Jordan Ellenberg,

Książki do matematyki dla uczniów i studentów

Dzięki zbiorom testów matematycznych zdanie matury czy innego egzaminu może być łatwiejsze. W naszym zbiorze znajdują się książki z przykładowymi testami i arkuszami maturalnymi do samodzielnego rozwiązywania. Do niektórych zadań dołączono wskazówki lub przykłady prawidłowego sposobu obliczania. Książki do matematyki z naszego asortymentu są przeznaczone dla uczniów w każdym wieku i na różnym poziomie. Pozwalają zweryfikować i utrwalić swoją wiedzę przed egzaminem, a także oswoić się z jego formułą. Autorzy dzielą się ponadto sposobami na szybką i skuteczną naukę matematyki.

Książki o matematyce w życiu codziennym

Proponujemy również książki popularnonaukowe, które nie tylko wyjaśniają podstawowe twierdzenia, definicje i prawidłowości, lecz także ukazują praktyczny wymiar matematyki. W trakcie lektury można poznać wiele ciekawostek dotyczących tej dziedziny nauki, a także sposoby wykorzystania wiedzy matematycznej w różnych obszarach życia, m.in. biznesie, informatyce, medycynie, budownictwie, kryminalistyce, logistyce, księgowości czy bankowości. Do wyboru są również książki, które omawiają wykorzystanie matematyki w programowaniu czy programach komputerowych do analizy statystycznej, np. IBM SPSS Statistics. Można ponadto znaleźć publikacje omawiające różnego typu matematyczne eksperymenty.

Sprawdź książki o matematyce znajdujące się w naszym asortymencie i poszukaj dla siebie ciekawej pozycji. Przekonaj się, jak fascynująca i ważna we współczesnym świecie jest królowa nauk.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2