Matura 2023 - repetytoria, vademecum, podręczniki

Filtruj
Kategorie
Wybrane wydawnictwa
  • więcej
Wybrane serie
  • więcej
Wybrani autorzy
  • więcej

Matura 2023 - repetytoria, podręczniki

Intensywne przygotowania do matury z matematyki, polskiego, angielskiego i innych przedmiotów czas zacząć! Na tej stronie są wszelkie potrzebne materiały do zdania tego najważniejszego egzaminu ze świetnymi wynikami, co pozwoli Ci się dostać na wymarzone studia. Znajdziesz tutaj bardzo rozbudowane repetytorium maturalne na angielski, polski i matematyczny sprawdzian wiedzy, ale też na inne przedmioty – dzięki nim, właściwie przygotujesz się zarówno na poziom podstawowy, jak i rozszerzony.

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się repetytoria maturalne do języka angielskiego. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w jeden egzemplarz, a będziesz zdawał ten egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, to naprawdę warto, abyś zapoznał się z polecanymi przez nas tytułami. W środku tych podręczników szkolnych znajdziesz testy maturalne, ćwiczenia na rozbudowę słownictwa, polepszenie znajomości gramatyki czy trenowanie poprawnego pisania. Oprócz tego wszystkiego, część podręczników i repetytoriów przygotowujących do tego ważnego egzaminu ma również płyty CD, dzięki którym będziesz mógł trenować rozumienie języka angielskiego ze słuchu.

A może szukasz pomocy naukowych, ponieważ sen z powiek spędza Ci matura z języka polskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym? Jeśli tak – to również znajdziesz u nas pomoc i repetytoria maturalne. Polski język jest językiem trudnym do opanowania – pamiętaj, że nawet profesorowie mogą popełnić błędy! Nie zrażaj się niepowodzeniami w tym zakresie i zapoznaj się z podręcznikami, które pomogą m.in. przypomnieć sobie wydarzenia w lekturach, utrwalić wiedzę z teorii i historii. Dzięki ćwiczeniom w nich zawartych, właściwie przygotujesz się na każdy temat z języka polskiego. Zachęcamy również do zakupu lektur, jeśli chcesz jeszcze przypomnieć sobie o bohaterach najpopularniejszych powieści.

Mamy również coś dla osób, których interesuje przygotowanie do matury z matematyki. Repetytoria, dzięki którym matematyka nie jest już taka straszna, zbiory zadań, kompendia wiedzy i rozmaite podręczniki – to tylko część pomocy naukowych z naszej oferty. Znajdziesz w nich zadania matematyczne, które najprawdopodobniej pojawią się na egzaminie, ćwiczenia ułatwiające uporządkowanie materiału, a także porady, które pomogą uniknąć błędów przy wykonywaniu obliczeń.

Nasza oferta jest kompleksowa, zatem, oprócz podręczników i materiałów do przygotowania się do matury z języka polskiego, angielskiego i matematyki, mamy również repetytoria do biologii, geografii, chemii, fizyki, a także podręczniki do historii, WOS-u czy do języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Słowem – jest tutaj wszystko, czego potrzebujesz, by właściwie przygotować się do egzaminu z każdego przedmiotu szkolnego.  Zacznij naukę już teraz i wybierz najlepsze pomoce naukowe, repetytoria i podręczniki z naszej oferty!

więcej

Przeczytaj o czym warto wiedzieć przed maturą!

Przeczytaj więcej!

Podręczniki szkolne i repetytoria dla maturzystów – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego