Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o informatyce

Interesują Cię takie tematy jak programowanie i języki programowania, grafika komputerowa, czy bezpieczeństwo danych w sieci? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu – mamy dla ciebie szeroki asortyment książek o informatyce – dla specjalistów, jak i dla początkujących.

Książki o nauce programowania

Chcesz zacząć kształcić się w kierunku programisty lub poszerzyć obecną, specjalistyczną wiedzę? Mamy dla Ciebie książki do nauki Pythona, C++, SQL, Javascript i wielu innych języków programistycznych. Dzięki nim poznasz podstawy tworzenia kodu, poznasz dobre praktyki, będziesz wiedział jak pisać prosty i czytelny kod bez wielu błędów czy nauczysz się, jak testować bezpieczeństwo napisanych aplikacji.

A jeżeli chcesz nauczyć się tworzenia stron internetowych – zapoznaj się z książkami o HTML oraz CSS, dzięki którym poznasz niezbędne znaczniki oraz techniki ułatwiające konstruowanie układów stron. Książki do nauki programowania mogą mieć specjalne ćwiczenia do sprawdzania swoich umiejętnośći.

Książki o grafice komputerowej i aplikacjach biurowych

Osobom korzystających z pracy z programów takich jak np. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, GIMP lub innych programów i aplikacji graficznych, polecamy zapoznać się z książkami i podręcznikami o tych programach i grafice komputerowej. Opracowania te pomogą w codziennej pracy i być może dzięki nim odkryjesz nowe możliwości programów, z których korzystasz, dzięki czemu ułatwisz i usprawnisz swoją pracę.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także książki o Excelu oraz o reszcie pakietu MS Office, które używane są niemal w każdym biurze. Z pomocą publikacji nauczysz się sprawniej poruszać w wymienionych programach i przedstawiać dane w czytelniejszy sposób.

Inne książki o informatyce

Książki o bazach danych, analityce, o sieciach czy serwerach, podstawach kryptografii i bezpieczeństwu aplikacji oraz informacji w sieci – to tylko mała część opracowań i podręczników, które znajdziesz u nas.

Informatyka jest tak szerokim pojęciem, że trudno wymienić wszystkie zagadnienia z nią związane – ale jeśli szukasz publikacji specjalistycznych, to z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz je u nas. Zatem przejrzyj naszą ofertę i rozszerz swoją wiedzę o programowaniu i informatyce.

więcej