Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Kompatybilność marka-model
  • więcej

Akcesoria do fotelików

Przewozisz swoje dziecko w samochodzie i chcesz zapewnić mu najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa? Pomogą ci w tym dostępne u nas akcesoria do fotelika samochodowego. Pasują one do fotelików Maxi Cosi, Cybex, Kiddy, BeSafe, Balios S oraz wielu innych popularnych marek. Możesz również użyć ich do bujaczków, krzesełek, gondoli, przewijaków czy huśtawek.

Adaptery do wózka, pasy do noszenia fotelika oraz łączniki szelek

Nie musisz budzić swojej pociechy, aby wyjąć ją z fotelika samochodowego. Wystarczy, że zamontujesz na stelażu wózka specjalny adapter. Polecamy także pasy do noszenia fotelika, klipsy piersiowe oraz łączniki szelek bezpieczeństwa. Są one łatwe w instalacji, zapinaniu i rozpinaniu.

Akcesoria do fotelika powstałe z myślą o bezpieczeństwie dziecka

Znajdziesz również u nas opaski podtrzymujące głowę maluszka w foteliku samochodowym podczas jego snu. Zapobiegają one zarazem poceniu się główki, ponieważ są wykonane z materiału przepuszczającego powietrze. O bezpieczeństwo twojego dziecka zadba również antywstrząsowa poduszka niwelująca wstrząsy.

Nie dopuść do tego, aby maluszek rozchorował się podczas przenoszenia go w czasie niepogody. Warto zawsze mieć przy sobie takie akcesoria do fotelika jak pelerynka przeciwdeszczowa, osłonka przeciwsłoneczna, moskitiera, kocyk, otulacz czy śpiworek. Dzięki nim ochronisz dziecko przed wyziębieniem, przegrzaniem, silnym wiatrem, promieniowaniem UV, śniegiem, deszczem czy owadami.

Ochronne nakładki na fotelik

Pomyśl również o zabezpieczeniu fotelika samochodowego oraz tapicerki przed zabrudzeniami, wgnieceniami, zadrapaniami oraz innymi zniszczeniami. Warto korzystać w tym celu z ochraniaczy i nakładek pod fotelik. Komfort dziecka zwiększą wkładki antypotowe, oddychające i chłodzące. Przydadzą się ponadto ochraniacze na pasy bezpieczeństwa, chroniące maleństwo przed otarciami szyi.

Sprawdź dostępne u nas akcesoria do fotelików samochodowych Cybex, Maxi Cosi i wielu innych marek. Są to produkty stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych pasażerów.

więcej