Doidy-Cup

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Doidy Cup – marka innowacyjnych akcesoriów dla dzieci

Brytyjska firma Doidy Cup specjalizuje się w produkcji innowacyjnych kubeczków dla dzieci przeznaczonych do nauki samodzielnego picia. Twórcą kubków jest Brytyjczyk Tom Pickering, którego syn zmagał się z nieprawidłowym rozwojem mowy. Kubeczki zaprojektowane dla syna Pickeringa zyskały ogromną popularność. Wszystko dzięki pochyłemu kształtowi naczynia, które ułatwia maluchowi spożywanie napojów, a także dodatkowo trenuje mięśnie szczęki i języka wpływając korzystnie na prawidłowy rozwój mowy.

Kubki Doidy Cup pokochały również dzieci, dla których korzystanie z naczyń jest proste i przyjemne, a mnogość kolorów i miękkie tworzywo, z których kubki zostały wykonane sprawia, że niemowlęta chętnie spożywają z nich napoje.

Kubki Doidy Cup

Asortyment firmy skupia się głównie na kubkach dla niemowląt wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Nie zawierają one szkodliwych dla zdrowia substancji takich, jak BPA, czy PCV, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Firma Doidy Cup oferuje ponad 10 wariantów kolorystycznych swoich kubków, które pozwalają na bezstresową eliminację butelki. Kształt kubka umożliwia maluchowi wykonywanie podobnego ruchu, jak przy ssaniu piersi oraz uczy je samodzielności. Dziecko używając kubeczka kontroluje tempo i ilość wypijanego napoju. Nie musi odchylać głowy do tyłu, co pozwala mu uniknąć problemów związanych z rozwojem mowy.

Kubki Doidy Cup, dzięki swojej unikalnej budowie pozwalają uniknąć dziecku przechodzenia etapu picia z twz. kubka niekapka i wyrabiają nawyk picia z otwartego kubka już od najwcześniejszych miesięcy życia. Co najważniejsze, naczynia mogą być stosowane równolegle z karmieniem piersią nie zakłócając naturalnego odruchu ssania. Można ich używać już od 3. miesiąca życia. Są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki możliwości mycia kubka w zmywarce.

Miseczki Doidy Cup

Po sukcesie kubków, marka zajęła się także produkcją miseczek Doidy Cup o podobnym skośnym kształcie. Miseczki dla dzieci wykonane z silikonu spożywczego, wolne od BPA, CPV, ftalanów oraz innych metalów ciężkich sprzyjają samodzielnej nauce jedzenia. Przyssawka pozwala na łatwe przyczepienie miski do powierzchni stołu, dzięki czemu naczynie nie przesuwa się i minimalizuje ryzyko rozlania lub rozsypania pokarmu przez dziecko.

Naczynia przeznaczone są zarówo do płynnych, jaki i sypkich pokarmów. Innowacyjny, ścięty kształt ułatwia dziecku nabieranie pokarmu. Miseczki mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej oraz w piekarniku, a także doskonale przechowują jedzenie w zamrażarce. Rekomendowane są przy wprowadzaniu metody karmienia dziecka, zwanej w skrócie BLW.

więcej