Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Waga dziecka
  • więcej

Nosidła dla dzieci

Nosidła dla dzieci, poza chustami, to niezbędne akcesoria dla aktywnych rodziców. Pozwalają być blisko dziecka, a jednocześnie odciążają kręgosłup i pozostawiają wolne ręce. Nowoczesne nosidełka są ergonomiczne, wygodne i trwałe. Można wybierać spośród kilku rodzajów nosideł – każde z nich może pełnić nieco inne funkcje.

Nosidła ergonomiczne

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci są miękkie, wygodne i dopasowywane, a to zapewnia wygodę dziecku i rodzicowi. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, łatwych w czyszczeniu. W nosidełku ergonomicznym można nosić dziecko od pierwszych dni życia aż do drugiego czy trzeciego roku życia. W naszej ofercie mamy modele, w których dziecko można umieszczać zarówno przodu, jak i z tyłu (na plecach opiekuna).

Nosidło turystyczne

Turystyczny model nosidełka jest przeznaczony na długie, piesze wędrówki z małym dzieckiem. Mają dodatkowe usztywnienia i wzmocnienia, a także osłony przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne dla dziecka. Dodatkowo nosidła turystyczne wyposażone są w dodatkowe torby lub kieszenie do zapakowania niezbędnych rzeczy. Warto wybrać taki model, który będzie wygodny, dopasowany i jednocześnie lekki (podobnie jak wybiera się ubrania turystyczne). W naszym asortymencie mamy sprawdzone produkty wielu marek, m.in.: Zaffiro, Everyslings, Tula, Be Lenka, Babybjorn czy Lennylamb.

Nosidło biodrowe

Nosidełka biodrowe mają formę małego siedziska przymocowanego do szerokiego, mocnego pasa zakładanego wokół bioder rodzica. Dziecko siada na mim, obejmując rodzica nóżkami, a rodzic musi przytrzymać je ręką. Takie nosidła biodrowe nie pozwalają mieć wolnych rąk, ale można łatwo sadzać na nich dziecko i zdejmować je, dlatego dobrze sprawdzają się na spacerach i krótszych wycieczkach.

W naszym asortymencie znajdziesz nosidełka dziecięce różnych rodzajów: nosidła ergonomiczne, nosidła turystyczne i nosidła biodrowe, a także chusty i inne akcesoria. Sprawdź i wybierz najwygodniejsze nosidło dla Ciebie i Twojego dziecka!

 

więcej