Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

Boon

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 roku i specjalizuje się w produkcji zabawek do kąpieli oraz artykułów ułatwiającym rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Produkty marki wyróżnia nowoczesne, kolorowe wzornictwo, które zachęca maluchy do aktywności oraz rozbudza dziecięcą wyobraźnię. Wszystkie akcesoria Boon wykonane są z najwyższą starannością i z najlepszej jakości materiałów wolnych od PVC i BPA, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dzieci i dorosłych. 

Zabawki do kąpieli Boon

Kreatywne zabawki do kąpieli Boon przeznaczone dla najmłodszych. Akcesoria mają wesołą i żywą kolorystykę oraz interesujące dla dziecka kształty, które przyciągają jego uwagę i skłaniają do eksperymentowania z wodą. Zabawki do wody rurki Pipes Boon to kilkuelementowe zestawy, w skład których wchodzą różnego rozmiaru rurki, tuby, koła zębate wyposażone w przyssawki umożliwiające przyczepienie elementów do ściany nad wanną. Wszystkie części można ze sobą łączyć, tworząc zróżnicowane mechanizmy angażujące dziecko w obserwację płynącej wody oraz zachęcające do samodzielnej zabawy. Dzięki rurkom do kąpieli Boon, maluch chętnie się myje, a rodzic w spokoju może wykonać niezbędne czynności. 

Gryzaki Boon dla maluchów

W asortymencie marki dostępne są także nowoczesne gryzaki przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które przynoszą ulgę podczas wyrzynania się pierwszych ząbków. Gryzaki w zabawnych kształtach są łatwe do chwytania przez dziecko oraz wykonane z bezpiecznego, miękkiego silikonu. Gryzaki Boon masują delikatne i podrażnione dziąsła malucha różnymi teksturami, dając ukojenie i wyciszając dziecko. Wśród produktów marki można znaleźć także gryzaki do nauki ssania pokarmu (do podawania zmrożonych owoców). Boon proponuje również szereg akcesoriów służących rodzicom maluchów. To m.in. zestawy do czyszczenia butelek, suszarki do osuszania akcesoriów, łyżeczki oraz miseczki do karmienia, kubki niekapki czy wielorazowe, silikonowe słomki do picia.

Ciekawe zabawki do kąpieli Boon oraz inne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie - sprawdź, co przyda się twojemu maluchowi! 

więcej