Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Typ fotelika
Dla kogo
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Dostępność
Cena
Ocena

Cybex

Oferowany przez markę Cybex asortyment to kompleksowe wyposażenie dla rodziców, którzy cenią podczas spacerów mobilność oraz wygodę. Producent tworzy wysokiej jakości wózki dla dzieci i akcesoria do nich, foteliki samochodowe oraz nosidła i chusty. Wszystkie artykuły spełniają wymagane normy, dzięki czemu zyskujecie pewność bezpieczeństwa swoich pociech i komfort użytkowania.

Wózki Cybex – doskonałe na długie spacery z maluszkiem

Codzienne spacery – zarówno z niemowlakiem, jak i starszym dzieckiem – to konieczność dla utrzymania prawidłowej kondycji i zdrowia. Im młodsze dziecko, tym więcej akcesoriów należy zabrać ze sobą: przekąski i napoje, zabawki, pieluchy na zmianę i dodatkowy kocyk w razie ochłodzenia. Każdy tworzony przez markę Cybex wózek jest wystarczająco pojemny, aby zmieścić te wszystkie produkty! Konstrukcja uwzględnia kosz pod siedziskiem, a do wielu modeli producent dołącza dodatkową torbę dla rodzica.

W asortymencie dostępna jest zarówno gondola, jak i spacerówka Cybex. Miłośnicy praktycznych rozwiązań z pewnością docenią modele łączące w sobie funkcjonalność tych dwóch różnych wózków. Rosną one razem z dzieckiem i stanowią inwestycję na długi czas – przykładem może być Cybex Priam 2w1.

Bezpieczna podróż – atestowane foteliki Cybex

W tej kategorii znajdziecie również samochodowe foteliki Cybex dla różnych grup wiekowych (w tym modele, których używać można od pierwszego dnia życia maluszka). Foteliki przeznaczone dla noworodków są kompatybilne ze stelażem wózka – przypina się je przy użyciu specjalnych adapterów, co znacznie ułatwia transport dziecka z auta do domu. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości oraz przeszły testy skuteczności. Zyskujecie więc pewność, że w razie potencjalnej stłuczki czy gwałtownego hamowania wasza pociecha ma zagwarantowaną amortyzację.

Przy zakupie fotelika dla dziecka istotne znaczenie – poza bezpieczeństwem – ma też komfort użytkowania. Maluszkowi musi być wygodnie nawet podczas kilkugodzinnej podróży. Marka Cybex dba o swoich najmłodszych klientów, oferując produkty niwelujące ryzyko nadmiernego pocenia, powstawania otarć na wrażliwej skórze i drętwienia mięśni.

Akcesoria do wózków dziecięcych

Prezentowany asortyment obejmuje też praktyczne akcesoria, w które powinien zostać wyposażony każdy wózek Cybex. Wśród nich wymienić należy uchwyty do butelek i bidonów, śpiworki, moskitiery i osłony przeciwdeszczowe, a także parasolki. Czynią one codzienne spacery komfortowymi i sprawiają, że zarówno dziecko, jak i rodzic cieszą się aktywnością na świeżym powietrzu.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Cybex

TOP
Cybex, Baza M, Do fotelików Aton M, Sirona M2, Isofix, I-Size
14 Cybex, Baza M, Do fotelików Aton M, Sirona M2, Isofix, I-Size Cybex
5/5
749,00 zł
Promocja
749,00 zł  najniższa cena

849,00 zł  cena regularna

TOP
FOTELIK CYBEX Sirona SX2 i-Size Soho Grey
25 FOTELIK CYBEX Sirona SX2 i-Size Soho Grey Cybex
0/5
1599,00 zł
Promocja
1799,00 zł (-11%)  najniższa cena

1799,00 zł (-11%)  cena regularna

TOP
Cybex, Talos S Lux, Terenowy wózek spacerowy, BLK River Blue
27 Cybex, Talos S Lux, Terenowy wózek spacerowy, BLK River Blue Cybex
0/5
1989,00 zł
Promocja
2599,00 zł (-23%)  najniższa cena

2599,00 zł (-23%)  cena regularna

TOP
Cybex, Aton S2 I-Size, Fotelik Samochodowy, 0-13kg, Granite Black
30 Cybex, Aton S2 I-Size, Fotelik Samochodowy, 0-13kg, Granite Black Cybex
0/5
729,00 zł
Promocja
809,00 zł  najniższa cena

809,00 zł  cena regularna