Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Dla kogo
Wiek
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena
Wyczyść filtry

Marki: neno usuń

Neno

 

Polska marka Neno proponuje nowoczesne i atrakcyjne wizualnie produkty przeznaczone dla mam oraz ich dzieci. W asortymencie firmy można znaleźć laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, sterylizatory, podgrzewacze, nianie elektroniczne, a także szeroki wybór akcesoriów wspomagających codzienną opiekę nad dzieckiem. 

To, co wyróżnia markę, to stosunek jakości do ceny. Przy tworzeniu produktów Neno pracuje zespół specjalistów, który ma na względzie zarówno zdrowie, bezpieczeństwo, a także komfort użytkowania rodziców oraz dzieci. Akcesoria skierowane są do współczesnych kobiet, które po porodzie chciałyby szybko wrócić do aktywności. 

Neno - laktatory dla każdej mamy

Firma proponuje szeroki wybór laktatorów w niespotykanej stylistyce. Produkty nie tylko przyciągają wzrok, ale także są opracowane zgodnie z nowoczesnymi technologiami i rekomendowane przez środowiska pediatryczne.

Wszystkie modele to bezprzewodowe, inteligentne urządzenia do bezbolesnego i efektywnego odciągania pokarmu. Laktator Neno Uno jest jednym z najchętniej wybieranych, klasycznych modeli laktatorów. Model Neno Due to z kolei podwójny laktator elektryczny, który umożliwia równoczesny pobór pokarmu z dwóch piersi. Podobnie jak Laktator Neno Camino, wyróżniający się eleganckim wyglądem, zawiera komplet dwóch butelek z lejkami odciągającymi pokarm.   

Termometry Neno i inne akcesoria

W asortymencie marki znajdują się również inne niezbędne dla rodziców akcesoria. Bezdotykowy, elektroniczny termometr Neno umożliwia bezpieczny i szybki pomiar temperatury ciała malucha. Bezprzewodowy aspirator do nosa Neno z czterema rodzajami końcówek w bezbolesny i komfortowy sposób odciągnie wydzielinę z nosa niemowlęcia. Z kolei nebulizator Neno wspomoże w domowym leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych, umożliwiając spokojną i komfortową inhalację zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Wśród produktów marki znajduje się także elektroniczna niania radiowa wyposażona w kamerę, która pomaga czuwać rodzicom nad spokojnym snem ich malucha.

Marka proponuje także akcesoria pomagające w rozszerzaniu diety malucha, np. zestawy stołowe dla dzieci, wielorazowe śliniaczki silikonowe czy urządzenia do przygotowywania pierwszych posiłków. 

Szukasz produktów wysokiej jakości, które zadowolą i mamę, i dziecko? Sprawdź akcesoria marki Neno w naszym sklepie. 

więcej