Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Typ produktu
Seria
  • więcej
Rodzaj niani
  • więcej
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Zasięg
  • więcej

Nianie elektroniczne

W naszym asortymencie znajdują się nianie elektroniczne wielu marek, m.in.: Babysense, Luvion, Vtech, Motorola, Snuza czy Reer. Są to nowoczesne urządzenia, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, a także seniorów, osób niepełnosprawnych czy zwierząt.

Niania elektroniczna z kamerą

Elektroniczne nianie to systemy składające się z odbiornika z wyświetlaczem LCD i głośnikiem oraz nadajnika z kamerą i mikrofonem. Niania elektroniczna z kamerą może być obsługiwana przy użyciu domowego łącza bezprzewodowego Wi-Fi, a także istnieje możliwość jej bezpośredniego podłączenia do routera kablem Ethernet. Urządzenie takie pozwala zdalnie monitorować swoje dziecko. Rodzic może obserwować je w trybie rzeczywistym, a także komunikować się z nim głosowo. Niektóre nianie elektroniczne są również wyposażone w funkcję odtwarzania kołysek, co umożliwia ukołysanie malucha do snu na odległość. Urządzeniem zazwyczaj można sterować za pomocą aplikacji na telefonie lub komputerze.

Niania elektroniczna z kamerką zwykle ma czujniki ruchu, wstrząsów, płaczu oraz temperatury w pomieszczeniu. W przypadku wykrycia zagrożenia, system wysyła automatycznie powiadomienie dźwiękowe. Niektóre modele niań działają w trybie nocnym, dzięki czemu obraz z kamery jest ostry i wyraźny nawet po zmierzchu. Do wyboru są również urządzenia wysyłające ostrzeżenia o utracie sygnału lub wyczerpaniu baterii. Można także znaleźć elektroniczne nianie z gniazdem na kartę pamięci microSD, na której można zapisywać nagrania wideo i zdjęcia z kamery.

Niania elektroniczna z monitorem oddechu

Niemowlę w trakcie snu jest narażone na epizody bezdechu, które mogą prowadzić do nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS). Niania elektroniczna z monitorem oddechu pozwala rodzicowi zachować spokój o zdrowie i życie swojej pociechy. Urządzenie takie na bieżąco monitoruje ruchy oddechowe dziecka i informuje za pomocą sygnalizacji dźwiękowej o potencjalnym niebezpieczeństwie. Monitor oddechu może być włożony do pieluchy lub pod materac.

Sprawdź naszą ofertę niań elektronicznych i wybierz urządzenie, które pomoże ci zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka lub innego domownika wymagającego opieki.

więcej

Dowiedz się więcej o nianiach elektronicznych i innych

Wszystkie artykuły