Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Kolor
Materiał
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Gondole

Jednym z elementów wyprawki dla noworodka i niemowlęcia jest wózek. Już przy wypisie ze szpitala młodzi rodzice powinni posiadać nosidełko lub wózek z odpowiednią gondolą oraz fotelik do samochodu, w którym bezpiecznie przewiozą dziecko.

Również, jeśli tylko pogoda na to pozwala, możesz wziąć noworodka na spacer. Musisz mieć tylko odpowiedni wózek z gondolą, dzięki któremu zapewnisz dziecku wygodę i bezpieczeństwo.

Wózek dla dziecka od urodzenia

Przy pierwszym spacerze z noworodkiem i przez kilka kolejnych miesięcy jego życia, potrzebujesz bezpiecznego wózka typu gondola. Taki wózek przeznaczony jest dla pociech mniej więcej do 6. miesiąca życia, które to podróżują w pozycji leżącej. Kiedy Twoje dziecko będzie już siadać, możesz zamienić gondolę do wózka na spacerówkę.

Jak wybrać gondolę dla niemowlęcia?

Wózek gondola, nazywany również wózkiem głębokim, to rozwiązanie, w którym podróżować będzie podczas spacerów Twoje dziecko. Wybierz więc taki, który będzie sprzyjać jego wygodzie. Gondola powinna być przestronna i głęboka, by zapewnić maluszkowi komfort.

W naszej ofercie znajdziesz gondole do wózka o długości 70–80 cm.  Długość ta powinna być wystarczająca, aby bez problemu zmieściło się w niej dziecko wraz z kombinezonem czy kocem. Latem zaś gondola wózka powinna mieć odpowiednią wentylację. Warto również sprawdzić, czy dana gondola ma regulowane położenie – niektóre bowiem pozwalają na ułożenie dziecka w pozycji półleżącej. Powinna mieć również budkę osłaniającą dziecko przed wiatrem, najlepiej z dodatkowym okienkiem, pozwalającym na obserwowanie pociechy od góry.

więcej

Wózki gondole – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego