Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Wózki wielofunkcyjne
Empik Premium
Wiek
Kolor
Materiał
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Rodzaj kół
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki wielofunkcyjne 2 w 1

Wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby Twojego dziecka. Jednym z pojazdów, w którym najczęściej podróżuje noworodek, a później niemowlę, jest wózek głęboki. Taki wózek powinien znaleźć się w wyprawce dla noworodka, bowiem to właśnie w nim pójdziesz na pierwszy i kolejne spacery z dzieckiem leżącym. Kiedy jednak maluszek zacznie siadać, można zaopatrzyć się w wózek głęboko-spacerowy, wielofunkcyjny. Możesz go kupić właśnie u nas.

Czym są wózki wielofunkcyjne?

Jak sama nazwa wskazuje, dziecięce wózki wielofunkcyjne spełniają co najmniej dwie różne funkcje. Zamiast więc kupować dwa wózki – jeden głęboki, dla dziecka, które jeszcze tylko leży, a drugi spacerowy, w którym maluszek zacznie odkrywać otaczający go świat, możesz kupić jeden zestaw – wózek głęboko-spacerowy, który będzie wózkiem 2 w 1.

W naszej ofercie są w sprzedaży wózki renomowanych producentów, które w zestawie mają wózek głęboki – gondolę, wózek spacerowy i całą konstrukcję. Niektórzy producenci w komplecie mają również nosidełko, czyli fotelik do bezpiecznego przewożenia dziecka samochodem.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka 2 w 1?

Jeśli po raz pierwszy kupujesz wózek wielofunkcyjny dla dziecka, z pewnością masz wiele pytań dotyczących tego, jakie funkcje powinien on mieć. To ważne, byś zapewnił Twojemu dziecku i Tobie należyty komfort. Gondola powinna być odpowiednio głęboka i szeroka, a przy tym mieć stabilną budkę i śpiworek na nóżki dziecka. Najlepiej, by wózek głęboko-spacerowy miał regulację siedziska do pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej.

Wybierz rozwiązanie, które spełnia Twoje oczekiwania i dobierz do tego odpowiednie akcesoria do wózków, które również znajdziesz w naszej ofercie.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego