Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Nowości
Dla kogo
Wiek
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena

B.Box

B.Box to australijska marka produktów dla dzieci. Jej założycielkami są Dannielle Michael i Monique Filer, które w 2007 roku wprowadziły na rynek przewijak baby box. Od tego czasu powstało wiele artykułów tego producenta, w tym zwłaszcza przeznaczonych do karmienia maluchów. Celem marki B.Box jest sprawianie, aby życie rodziców stawało się wygodniejsze. Mają to umożliwić produkty wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań oraz powstałe z bezpiecznych dla najmłodszych materiałów.

Pielęgnacja dziecka

W asortymencie marki B.Box znajdują się przewijaki, a także organizery do wózka czy portfele na akcesoria do przewijania. Torby i inne organizery mają pojemne kieszenie i przegródki, co umożliwia jednoczesne przenoszenie w nich pieluszek, wilgotnych chusteczek, woreczków jednorazowych, mat do przewijania, kosmetyków dziecięcych, a także zabawek, żywności czy różnego typu akcesoriów.

Produkty do karmienia butelką

Oferta B.Box obejmuje także butelki, bidony oraz akcesoria do butelek, np. smoczki, wymienne uszczelki, słomki czy suszarki. Bidony i butelki mają odpowiednio wyprofilowany uchwyty, a także  są wykonane z antypoślizgowych materiałów. Dzięki temu malec może pewnie trzymać je w swoich dłoniach. Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego obciążenia słomki, która niezależnie od kąta nachylenia butelki porusza się wraz z płynem. Proste i wygodne dla najmłodszych jest również zamknięcie butelek, np. za pomocą klapki.

Bidony i butelki B.Box są szczelnie zamknięte, co zapobiega przeciekaniu zawartości na zewnątrz. Niektóre modele mają święcącą pokrywkę czy wbudowaną miarkę, aby rodzic mógł łatwo odmierzyć ilość płynu podawanego swojemu dziecku. Do wyboru są także termobutelki B.Box, które zapewniają optymalny stopień izolacji, pozwalając utrzymać temperaturę płynu.

Kubki i miseczki do karmienia

W ofercie B.Box znajdują się również kubki i miseczki ze słomką. Są one przezroczyste, co pozwala dziecku obserwować zawartość. Producent ten oferuje kubki niekapki, zabezpieczone przed rozlaniem się płynu na podłogę. Miseczki i kubki mają antypoślizgowe uchwyty, które zapobiegają ich wyślizgnięciu się z rąk.

Zestawy jedzeniowe

Marka B.Box oferuje również zestawy jedzeniowe, czyli lunchboxy do przenoszenia i przechowywania posiłków. Można wykorzystać je zwłaszcza podczas wycieczki czy pikniku. Pudełka takie są wyposażone w wiele przegródek, rączkę do przenoszenia oraz otwieranie na klips. Zestaw jedzeniowy zwykle zawiera również bezpieczne dla dziecka sylikonowe sztućce oraz wkład chłodzący, który pozwala na dłużej zachować świeżość żywności.

Sprawdź nasz asortyment produktów marki B.Box i przekonaj się, jak wygodne może być karmienie dziecka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty b.box

TOP
B.Box, Kubek treningowy, Winogronowy, 240 ml
19 B.Box, Kubek treningowy, Winogronowy, 240 ml B.Box
4.6/5
34,99 zł
35,99 zł
34,19 zł

B.Box – najczęściej zadawane pytania