Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Certyfikat ekologiczny
Typ produktu
Seria
Sygnalizacja
Rodzaj niani
Rodzaj zasilania
Sponsorowane
Alarm Wybudzeniowy Bezprzewodowy Bl-010
Alarm Wybudzeniowy Bezprzewodowy Bl-010 289,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Allforbaby_&_Reer Finansujący reklamę: Allforbaby_&_Reer
Alarm Wybudzeniowy Moczenie Nocne Wibracja Bl-008
Alarm Wybudzeniowy Moczenie Nocne Wibracja Bl-008 149,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Allforbaby_&_Reer Finansujący reklamę: Allforbaby_&_Reer

Monitory oddechu

Monitory oddechu dla niemowląt pozwalają na odległość kontrolować, czy dziecko bezpiecznie śpi i prawidłowo oddycha. Elektroniczny monitor oddechu składa się z czujnika i jednostki sterującej, często jako zestaw z nianią elektroniczną. W naszej ofercie znajdują się najlepsze na rynku monitory oddechu: BabySense, Snuza, Baby Control, Beaba i Jablotron.

Monitory oddechu pod materac i do łóżeczka

Popularne modele monitorów oddechu mają czujniki montowane w łóżeczku dziecka: umieszczane pod materacem lub jako maty rozkładane na materacu, pod prześcieradłem. Czujniki są połączone z jednostką sterującą, która przetwarza sygnały i w razie potrzeby uruchamia alarm. Przed dokonaniem wyboru odpowiedniego modelu warto sprawdzić, czy dany monitor oddechu jest zasilany z sieci czy na baterie i czy ma możliwość zdalnego sterowania aplikacją na smartfon.

Monitory oddechu na pieluszkę

Innym rozwiązaniem są przenośne monitory oddechu mocowane do pieluszki. Są to małe, lekkie modele, w których jednostka sterująca i czujnik oddechu są umieszczone w jednym urządzeniu. Taki monitor oddechu dla niemowląt jest zasilany na baterie. W przypadku bezdechu urządzenie wibruje, aby przebudzić dziecko i skłonić do zaczerpnięcia powietrza, a w razie potrzeby uruchamia alarm.

Monitor oddechu z nianią elektroniczną i śpiworkiem

Niektóre monitory oddechu są dostępne w zestawie z elektroniczną nianią wi-fi, wyposażoną w kamerę, mikrofon i możliwość połączenia ze smartfonem lub komputerem. Monitory BabySense i Snuza są też w zestawie ze śpiworkiem zapinanym na suwak, zaprojektowanym tak, aby zapewnić dziecku komfort termiczny i swobodę ruchów.

Przejrzyj naszą ofertę elektronicznych monitorów oddechu dla niemowląt! Z pewnością dobierzesz tu model dopasowany do potrzeb dziecka: monitor oddechu pod materac lub do łóżeczka, monitor oddechu na pieluszkę, z elektroniczną nianią, śpiworkiem lub generatorem białego szumu. Pamiętaj, aby całościowo zadbać o bezpieczeństwo dziecka i sprawdź także barierki do łóżeczka, bramki, szelki i inne zabezpieczenia!

więcej

Dowiedz się więcej o monitorach oddechu i innych

Wszystkie artykuły