Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Wiek
Kolor
Materiał
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki sportowe i akcesoria

Jesteś aktywny fizycznie? Lubisz biegać lub jeździć na rowerze? Z pewnością przemieszczanie się w ten sposób może być utrudnione z wózkiem dziecięcym. Czy to jednak oznacza, że musisz zmniejszyć ilość przejażdżek lub rezygnować ze swojej ulubionej dyscypliny sportu? Niekoniecznie. Dla aktywnych rodziców i opiekunów świetnym rozwiązaniem mogą być wózki sportowe – przyczepki do roweru lub wózki do biegania.

Wózki do rowerów

Przyczepki rowerowe pozwalają rodzicom aktywnie spędzać czas ze swoją pociechą i już od najmłodszych lat zarażać je swoją pasją do uprawiania sportu. Dzięki wózkom sportowym rodzice bez problemu mogą uprawiać ulubioną dyscyplinę, nie narażając tym samym swojego malucha na niebezpieczeństwo związane z upadkiem, przemęczeniem, czy przegrzaniem.

Przyczepki rowerowe zapewniają dziecku ochronę przed promieniami słonecznymi, a dzięki ściankom zabezpieczają przed upadkiem. Dodatkowo chronią przed nadmiernymi wstrząsami dzięki mocnemu zawieszeniu oraz dużym, pompowanym kołom z amortyzacją (przypominającym koła rowerowe).

Ponadto wózek do roweru dla dzieci bez problemu przymocujesz do swojego pojazdu i równie łatwo zdemontujesz. Poza tym szybko go złożysz, a dzięki jego kompaktowej budowie po złożeniu bez problemu zmieścisz w bagażniku, czy w zagraconej piwnicy.

Jeśli nie chcesz rezygnować z jazdy na rowerze oraz pragniesz w ciekawy sposób spędzić czas na świeżym powietrzu ze swoją pociechą, przyczepka Thule będzie świetnym rozwiązaniem. Nie tylko szybko i bez problemu przymocujesz ją do roweru, ale po odłączeniu drążka poprzecznego możesz zastosować ją również jako spacerówkę, czy wózek do biegania.

Wózki do biegania

Wózek sportowy przyda się również rodzicom, którzy lubią uprawiać jogging. Niektóre wózki sportowe do biegania wyglądem przypominają przyczepki rowerowe (niektóre spełniają obie funkcje), inne zaś podobne są do spacerówek. Od wózków spacerowych odróżnia je jednak lepsza amortyzacja – mocne zawieszenie, większe koła (wielkości rowerowych), a ponadto lepsza ergonomiczność, hamulec ręczny oraz pasy bezpieczeństwa. Wózek do biegania jest również łatwy do manewrowania, m.in. za sprawą obrotowego, blokowanego, przedniego koła, dzięki któremu bez trudu możliwe jest przejście ze spaceru w bieg. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wózki do biegania marki Thule.

Dodatkowo wózki do biegania mają możliwość zamontowania gondoli dla dzieci do 6 miesiąca życia.

W naszej ofercie znajdziesz też akcesoria do wózków sportowych, m.in bagażniki, adaptery, tacki, czy mocowanie. 

Nie rezygnuj z ulubionej aktywności fizycznej! Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy wózek sportowy – przyczepkę rowerową dla dzieci lub wózek do biegania dla siebie.

więcej

Wózki sportowe – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego