Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki bliźniacze

Oczekujesz szczęśliwego rozwiązania bliźniąt? A może jesteś tatą bliźniaczek czy bliźniaków? Bez względu na to, czy dzieci dopiero się urodzą, czy też są już na świecie, na pewno potrzebujesz dla nich dwóch łóżeczek, krzesełek do karmienia oraz innych akcesoriów z wyprawki dla maluchów. Niezbędny będzie też wózek bliźniaczy. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji wózków głębokich i spacerówek przeznaczonych dla dwójki dzieci.

Położenie siedziska

Dwie gondole czy siedziska spacerówek położone w jednej linii, na solidnej konstrukcji czy może jedna za drugą? Która opcja w wózkach bliźniaczych sprawdzi się najlepiej? Wybór jest oczywiście kwestią indywidualną. Sprawdź naszą ofertę i dobierz wózek dla bliźniaków, który będzie Ci najbardziej odpowiadać.

Jeśli Twój wybór padnie na wózek dla bliźniaków, w którym siedzą one jedno obok drugiego, masz wówczas obydwoje na wyciągnięcie ręki, w tej samej odległości. Zaletą takiego wózka jest również łatwość podczas manewrowania po nierównościach drogi. Musisz mieć jednak na uwadze też to, iż jest on dwa razy szerszy niż standardowe, pojedyncze wózki. Dlatego trudniej będzie nim wjechać, np. do sklepu, czy przejechać w wąskich przejściach, np. w galerii handlowej.

Dzieci w gondolach i spacerówkach, usadowione jedno za drugim, mają na ogół więcej miejsca niż w wózkach typu jeden obok drugiego. Jednak w tym przypadku musisz mieć na uwadze to, iż wózek jest dwa razy dłuższy od standardowego.

Zwróć również uwagę na to, ile waży wózek dla bliźniąt, jak się go składa i czy ma pompowane koła, czy z pianki. Powinien mieć odpowiednią amortyzację i być prosty w obsłudze.

Wózki dla dzieci rok po roku

Zdarza się, że różnica wieku pomiędzy dziećmi jest niewielka, wynosi nawet mniej niż rok. W takim wypadku potrzebujesz wózka nie tyle dla bliźniąt, co takiego, który będzie miał i gondolę, i spacerówkę. Prowadzenie w pojedynkę dwóch różnych wózków jest właściwie niewykonalne. Przychodzimy Ci z pomocą, oferując wygodne w użyciu wózki bliźniacze i wózki rok po roku o stabilnej konstrukcji. Sprawdź naszą ofertę.

więcej

Wózki bliźniacze – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego