Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Wiek
Cena
Ocena

Nan - mleko modyfikowane

Szwajcarska marka Nan należy do powstałej w 1866 roku firmy Nestle - jednego z największych koncernów spożywczych na świecie, będącego liderem w produkcji mleka dla niemowląt, kaszek, dań w słoiczkach, jogurtów, kawy rozpuszczalnej, słodyczy i napojów. Historia mleka Nan rozpoczęła się w połowie XIX wieku, kiedy to niemiecki chemik Henri Nestle stworzył pierwszą mieszankę mleka modyfikowanego. Udoskonalana przez wiele lat, wkrótce okazała się doskonałym pokarmem zastępczym dla mleka matki i zaczęła zdobywać sławę na całym świecie. 

Mleko Nan dla niemowląt

Mleko Nan to zaawansowane formuły mleka modyfikowanego, odpowiadające na potrzeby maluchów w różnym wieku. W asortymencie marki dostępne są produkty odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci. 

W asortymencie marki dostępne jest mleko początkowe, a także mleko następne, w tym Nan OptiPro 2, Nan OptiPro 3, Nan Optipro 4 i Nan OptiPro 5 dopasowane do potrzeb dzieci aż do 3 roku życia. 

Mleko Nan przy problemach z karmieniem 

W asortymencie marki znajdują się także produkty do zadań specjalnych oparte na innowacyjnych formułach przeznaczonych dla niemowląt z problemami trawiennymi, alergiami pokarmowymi lub kolką. 

Mleko Nan Expert Pro zostało stworzone z myślą o dzieciach, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Zawiera częściowo hydrolizowane białko oraz immunoskładniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka. Nan Expert AR to mleko bez laktozy przeznaczone dla dzieci z nietolerancją laktozy oraz u których występują objawy biegunki. Nan Expert Total Comfort to produkt dla niemowląt cierpiących na zaburzenia trawienia, zaparcia i kolki. Formuła zawiera skrobię ziemniaczaną, która zagęszcza masę pokarmową, błonnik wspomagający trawienie i pracę jelit oraz żywe kultury bakterii L. reuteri działające korzystnie na układ pokarmowy dziecka.

Produkty marki Nan są wysokiej jakości i bezpieczne w stosowaniu. Kontrolowane na każdym etapie produkcji i testowane pod kątem europejskich regulacji oraz najnowszych badań naukowych. 

Karmienie piersią pozostaje najlepszym sposobem żywienia noworodków i niemowląt. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest możliwe, przed podaniem mieszanki mlekozastępczej, zasięgnij porady lekarza. 


 

więcej