Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Waga dziecka
  • więcej

Chusty do noszenia dzieci

Chusty do noszenia dziecka to niezwykle praktyczna i wygodna alternatywa dla nosidełek. Można je dopasować do ciężaru i kształtów dziecka, są miękkie i wytrzymałe. W naszym asortymencie są zwykłe chusty do noszenia, w postaci długiego pasa materiału, chusty z kółkiem i ergonomiczne chusty-nosidełka. Oferowane przez nas marki należą do najlepszych: Little Frog, Lennylamb, Be Lenka, Zaffiro, Everyslings i wiele innych.

Proste chusty do noszenia niemowląt

Zwykłe chusty do noszenia dzieci, inaczej podstawowe, mają kształt długiego, mocnego pasa materiału, o długości około 3-5 metrów. Wykonane są z bardzo wytrzymałych tkanin, można je wiązać na różne sposoby i dopasowywać do zmieniającego się rozmiaru rosnącego dziecka. Są łatwe do przechowywania, prania i bardzo wygodne.

Kółkowe chusty do noszenia dzieci

Inny rodzaj to kółkowa chusta do noszenia dziecka. To też długi pas mocnej tkaniny, jednak wyposażony w duże metalowe kółko, które ułatwia wiązanie chusty i regulację węzła. Doskonała dla rodziców, którzy nie lubią wiązać zwykłych chust.

Chusta do noszenia i nosidełko w jednym

Ergonomiczne chusty do noszenia niemowląt i chusty-nosidełka łączą w sobie zalety chust i nosideł dla dzieci. Są miękkie i dają się dopasować do kształtu i rozmiaru dziecka, a przy tym nie wymagają wiązania, jak standardowe chusty. Łatwe w zakładaniu i zapinaniu, wiele modeli można nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu. Niektóre mają też doszyty kapturek, który działa jak parasol umożliwia osłonięcie główki dziecka przed deszczem lub słońcem.

Przejrzyj nasz asortyment i wybierz najlepszą chustę dla siebie i Twojego dziecka! Nieważne, czy wybierzesz tradycyjną chustę z tkaniny, kółkową chustę do noszenia czy ergonomiczną chustę-nosidełko – masz pewność, że wybierasz produkt bezpieczny i wysokiej jakości!

więcej

Dowiedz się więcej o chustach dla dzieci i innych

Wszystkie artykuły