BoboVita

Filtruj
Kategorie
Wiek
Cena
Ocena klientów
Dostępność

BoboVita

BoboVita to marka należąca do Nutricia – lidera na rynku żywności dla niemowląt i dzieci. W ofercie producenta znajduje się szeroka gama posiłków dla najmłodszych – kaszki bez cukru, kleiki ryżowe, soczki, herbatki, jogurty, a także żywność w słoiczkach (zupki, obiadki, kolacje i deserki). Jeśli szukacie artykułów spożywczych, które pomogą właściwie zbilansować dietę maluszka oraz wspomogą jego rozwój na różnych etapach życia, warto postawić na produkty BoboVita!

Kaszki BoboVita

Flagowym produktem marki są kaszki BoboVita. Ich receptura została opracowana z uwzględnieniem najważniejszych potrzeb żywieniowych różnych grup wiekowych. Dostępne są kaszki bez cukru dla niemowląt w wieku od 4. do 36. miesiąca, a także kaszka manna BoboVita dla dzieci od 8. miesiąca życia. W skład posiłków dziecięcych wchodzą wartościowe zboża oraz pierwiastki mineralne niezbędne do prawidłowego rozwoju układu kostnego i nerwowego.

W ofercie znajdziecie także kleik ryżowy BoboVita. Produkt nie zawiera białka mleka krowiego, składników modyfikowanych genetycznie ani glutenu i może być przygotowywany z dodatkiem wody, mleka modyfikowanego, dziecięcej zupki jarzynowej lub preparatu mlekozastępczego. Kleik ryżowy na wodzie może być podawany zarówno dzieciom (jako pierwszy pokarm po mleku mamy), jak i osobom dorosłym, np. przy zatruciach pokarmowych.

Słoiki BoboVita

Rodzice chętnie sięgają także po słoiki BoboVita. Obiadki, kolacje oraz desery mogą być podawane po 4.-8. miesiącu życia. W ich składzie znajdziecie wyłącznie naturalne składniki, skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt, takie jak np. warzywa gotowane na parze. Dlaczego warto wybrać posiłki Bobovita? Obiadki z dodatkiem mięsnym (np. z królikiem lub kurczakiem) posmakują nawet najbardziej wybrednym maluchom, a ich skład został dopasowany do najważniejszych potrzeb żywieniowych dziecka.

Produkty marki BoboVita są bardzo proste w przygotowaniu. Kaszę BoboVita, a także słoiczki należy wprowadzać do diety dziecka stopniowo, pojedynczo i w niewielkich ilościach. Pokarm nie wymaga gotowania, należy go dokładnie podgrzać w kąpieli wodnej i ostudzić, a następnie można podać gładkie puree maluchowi. Poza standardową ofertą dostępne są także posiłki z serii BoboVita Bio, zawierające 100% składników pochodzących z certyfikowanych upraw i hodowli. To doskonały wybór dla rodziców, którym zależy na pokarmie pochodzącym z zaufanych źródeł, bez sztucznych konserwantów, barwników oraz wzmacniaczy smaku.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty BoboVita

TOP
BoboVita, zupka warzywna z cielęciną po 6. miesiącu, 190 g
4 BoboVita, zupka warzywna z cielęciną po 6. miesiącu, 190 g BoboVita
5/5
6,31 zł
Promocja
7,41 zł (-14%)  najniższa cena

7,41 zł (-14%)  cena regularna

TOP
Bobovita, Kaszka wielozbożowa, owsiane śniadanko
12 Bobovita, Kaszka wielozbożowa, owsiane śniadanko BoboVita
0/5
8,43 zł
Promocja
7,20 zł  najniższa cena

11,65 zł  cena regularna

TOP
BoboVita, Kaszka Porcja zbóż mleczna-manna, 210 g
20 BoboVita, Kaszka Porcja zbóż mleczna-manna, 210 g BoboVita
5/5
7,90 zł
Promocja
9,49 zł (-16%)  najniższa cena

12,71 zł (-37%)  cena regularna