Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-25 kg

 

Foteliki samochodowe 0-25 kg są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do około 6 roku życia. W asortymencie znajdują się produkty znanych i cenionych marek jak np. Maxi-Cosi czy 4Baby.

W naszej ofercie znajdują się foteliki samochodowe dla dzieci 0-25 kg, które mogą być montowane w aucie zarówno przodem do kierunku jazdy, jak i tyłem. Wszystkie modele spełniają odpowiednie normy dot. bezpieczeństwa. Zapewniają właściwą ochronę dzięki takim funkcjom jak 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a także są łatwe do zamontowania w wielu różnych modelach aut. Oprócz tego mają wytrzymałą i lekką konstrukcję z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Właściwa ochrona to nie wszystko – istotne jest również zapewnienie dziecku właściwego komfortu. W proponowanych fotelikach 0-25 kg, za ten aspekt odpowiadają delikatne nakładki na pasy, przestronnie zaprojektowane siedziska, czy możliwość regulacji oparcia. Wszystko to sprawia, że będą one doskonałym wyborem do samochodu młodych rodziców.

Skorzystaj ze świetnych cen za produkty znanych marek, takich jak np. Caretero, Ricokids czy Summer Baby i wybierz model, który posłuży Ci przez wiele lat.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe 0-25 kg– najczęściej zadawane pytania

Czytaj więcej o fotelikach samochodowych i innych produktach dla dzieci!

Wszystkie artykuły