Medela

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena

Medela

Medela to marka, której produkty tworzone są przy wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu ciąży i karmienia piersią, czyli czasu wymagającego niezwykłej troski o mamę. Przeprowadza badania od 1961 roku, co jest gwarancją cennego doświadczenia. Laktator Medela to jeden z najatrakcyjniejszych produktów przeznaczonych do odciągania pokarmu. Doceniany jest przez kobiety, które poszukują prostych i zapewniających komfort rozwiązań.

W 2018 roku firma zyskała medal konsumenckiego lidera jakości. W kolekcji polskiej marki na uwagę zasługują niezbędne elementy wyposażenia karmiącej mamy, takie jak butelka Madela czy kubek Medela. Produkty zaprojektowane zostały w taki sposób, by pozwalać dziecku na przyjmowanie pokarmu w sposób niezwykle naturalny – jak przy piersi rodzicielki.

Bogate wyposażenie dla kobiet karmiących

Asortyment Medela dostosowany został do wszystkich etapów karmienia piersią każdej kobiety. Akcesoria, takie jak smoczek Medela, przystosowane są do wymagań niemowląt o specjalnych potrzebach. Zapewniają najwyższy poziom wygody użytkowania. Dużym zainteresowaniem cieszą się laktator Medela Swing oraz Mini Electric Medela, wyróżniające się elektrycznym działaniem. Producent dba o to, by asortyment wyróżniał się nowoczesną technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Polska marka oferuje matkom karmiącym wyposażenie na wysokim poziomie. Firma udostępnia sprawdzone produkty, które przeszły najważniejsze testy i badania. Nakładki/wkładki Medela oraz innego rodzaju akcesoria zapewniają niezawodne, bezpieczne użytkowanie. Najwyższa jakość wykonania daje pewność ochrony przed urazami. Na podrażnione i popękane brodawki producent rekomenduje skuteczne muszle laktacyjne Medela.

Szereg innowacyjnych rozwiązań

Korzystając z wiedzy zdobywanej przez lata działalności oraz szeregu wykonywanych badań w zakresie etapów karmienia piersią, przedsiębiorstwu udało się stworzyć mnóstwo innowacyjnych technologii, wykorzystywanych w produkcji asortymentu. Laktator Medela Swing Flex wyposażony został w funkcję 2-Phase Expression, której atutem jest naśladowanie naturalnego zachowania dziecka podczas karmienia piersią. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na produkcję niezwykle lekkich i kompaktowych produktów.

Innymi nowoczesnymi rozwiązaniami, którymi wyróżnia się laktator Medela, jest przede wszystkim 5 Breast Shield Sizes – daje możliwość indywidualnego doboru lejka do wielkości brodawki oraz Calma, niezaburzająca odruchu ssania. Wiele opcji podwyższa funkcjonalność produktu oraz czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnymi i bezpiecznymi zarówno dla mam, jak i dzieci.

więcej

Kategorie