Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

B-Kids

Produkcja bezpiecznych, edukacyjnych zabawek to misja marki B-Kids, wyróżniającej się dużym doświadczeniem oraz przez lata zdobywaną wiedzą. Powstała już w 1952 roku i od tego momentu notuje ciągły rozwój, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Produkty łączą w sobie naukę z zabawą, co jest atrakcyjnie zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców. Interaktywne zabawki wzbudzają zaufanie klientów ze względu na bezpieczeństwo, pomysłowość oraz najwyższą jakość kolekcji.

W ofercie B-Kids można znaleźć sensoryczne elementy charakteryzujące się kolorową konstrukcją. Projektowane są w kreatywny sposób – tak, by wzbudzić zainteresowanie niemowląt. Zabawki takie jak m.in. B-Kids karuzela będą z jednej strony produktem uczącym, z drugiej – elegancką ozdobą każdego łóżeczka dziecięcego. Marka dba o walory estetyczne i ponadczasowy design.

Nauka i zabawa w jednym

Kolekcja marki B-Kids składa się z barwnych zabawek interaktywnych, do której produkcji wykorzystano innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Dzięki temu produkty jednocześnie uczą i bawią. Wyróżniającym się produktem jest karuzela z projektorem B-Kids, która zyskała dużą popularność ze względu na funkcjonalne działanie 3 w 1. Jej głównym atutem jest dostosowywanie się do potrzeb dziecka w danym wieku. Zabawka to towarzysz łóżeczka, który uspokaja, zapewniając najwyższy komfort spania. Charakteryzuje się funkcjami takimi jak kojąca muzyka, delikatne oświetlenie i odgłosy zwierząt.

Karuzela do łóżeczka B-Kids jest jednym z artykułów marki, która pozwala na interakcję, prowadząc do zasypiania lub wybudzania. Oferuje lekki projektor, emitujący dźwięki i wyjątkowy wzór na ścianie. Inne zabawki znacząco wpłyną na rozwój najmłodszych. Marka tworzy produkty ze wsparciem specjalistów w dziedzinie pedagogicznej i psychologicznej, czego najlepszym przykładem jest B-Kids karuzela.

Bezpieczeństwo to podstawa

Asortyment marki B-Kids kierowany jest do najmłodszych, szczególnie niemowląt. W związku z tym, jej cel totworzenie zabawek, które nie tylko będą sprawiały radość, ale przede wszystkim zagwarantują bezpieczeństwo. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które przeszły najważniejsze badania i testy.

Karuzela z projektorem B-Kids, tak jak i inne produkty, może pochwalić się rekomendacją organizacji m.in. ASTM i CPSC. Zabawki są odpowiednio dostosowywane do potrzeb oraz bezpieczeństwa najmłodszych. Ich konstrukcja jest lekka i poręczna, a kształty pozbawione jakichkolwiek ostrych krawędzi. Zainteresowanie niemowląt wzbudza barwna kolorystyka.

więcej