Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Wózki wielofunkcyjne
Empik Premium
Wiek
Kolor
Materiał
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki wielofunkcyjne 3 w 1

Od chwili urodzenia dziecko potrzebuje Twojej troskliwej opieki i miłości. Dlatego powinieneś zaopatrzyć się już w odpowiednie urządzenia zapewniające bezpieczeństwo – w tym nowoczesne nosidełko oraz wózek z gondolą. Twoje oczekiwania mogą spełnić wózki wielofunkcyjne 3 w 1.

3 urządzenia w jednym

Lubisz urządzenia i produkty, w przypadku których kupując jeden, otrzymujesz kilka innych? Tak właśnie dzieje się przy zakupie wózka 3 w 1. Co otrzymujesz w pakiecie? Przede wszystkim stelaż wózka, na którym możesz umocować gondolę, czyli wózek głęboki, z którym pójdziesz na spacer z dzieckiem leżącym. W momencie, kiedy dziecko zaczyna już siadać, możesz przełożyć je do spacerówki, czyli lekkiej części wózka 3 w 1 i w ten sposób zabierać swoje maleństwo na zakupy, spacery czy w dalsze podróże.

Do tego masz jeszcze fotelik – nosidełko, dla dziecka w przedziale wagowym do 9 kg. Odbierając świeżo upieczoną mamę wraz z dzieckiem ze szpitala, musisz bezpiecznie dowieźć wszystkich do domu, a nosidełko dla noworodka będzie obowiązkowe. 

Dodatkowe akcesoria

U nas kupisz wózek z fotelikiem i gondolą oraz ze spacerówką, czyli wózki wielofunkcyjne 3 w 1. Sprawdź produkty, które przygotowały renomowane firmy m.in. Kinderkraft, Verdi, Riko, Coletto. Nie zapomnij do kompletu dokupić innych akcesoriów, w tym np. torbę dla mamy, osłonkę na nogi dla dziecka, przewijak czy folię przeciwdeszczową, które ułatwiają umocowanie nosidełka na stelażu wózka.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego