Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Wiek
  • więcej
Płeć
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Pozytywki i karuzele dla niemowląt

Kołysanki pozytywki i karuzele do łóżeczka pomagają zadbać o prawidłowy rozwój dziecka na najwcześniejszym etapie jego wychowania. Stymulują i rozwijają dziecięce zmysły, jednocześnie pobudzając w nich ciekawość do poznawania świata.

Karuzelki do łóżeczka - dlaczego warto?

Karuzele służą nie tylko do dekoracji i rozrywki – odgrywają także bardzo ważną rolę w rozwoju fizycznym i umysłowym dziecka. Odpowiednia stymulacja w postaci karuzelki do łóżeczka wzmacnia mięśnie szyi i głowy, a w dalszej perspektywie poprawia koordynację wzrokowo-ruchową. Aby jednak maluch zainteresował się nową atrakcją, warto odpowiednio dobrać jej kolorystykę i wzór. Najlepiej sprawdzą się jasne, pastelowe kolory, które przyciągną jego uwagę. 

Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej karuzelki na łóżeczko dla dziecka. Maluch powinien czuć się przy niej bezpiecznie, komfortowo i mieć stabilne warunki do rozwoju. Możemy zaproponować bogatą ofertę dziecięcych karuzel o różnych wzorach i wymiarach.

Jaka pozytywka dla niemowlaka?

Dobre kołysanki pozytywki charakteryzują się czystym dźwiękiem, ale nie odtwarzają muzyki zbyt głośno. Ich celem jest pomóc dziecku zrelaksować się i łatwiej zasnąć. W naszym asortymencie można znaleźć produkty renomowanych producentów: Chicco, Lean Toys, Tiny Love, B-Kids, Canpol Babies i innych. Wiele z nich posiada takie funkcje jak czujnik, który aktywuje melodię w momencie płaczu dziecka. Wiele pozytywek różni się od siebie konstrukcją, dlatego warto wziąć pod uwagę fakt, czy będzie ona używana w wózkach lub leżaczkach.

Projektor dla dziecka

Ciekawą propozycją dla rodziców jest także projektor dla dziecka, który wywoła na ścianie lub suficie relaksujący obraz, aby ułatwić maluchowi spokojne zaśnięcie. Do najpopularniejszych produktów z tej kategorii należą projektory wywołujące imitację gwieździstego nieba.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych karuzel, pozytywek oraz projektorów dla dzieci w różnym wieku. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz najlepszy produkt dla swojego dziecka.

więcej

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego