Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki przyrodnicze

Natura, ewolucja, ciekawostki ze świata rośli i zwierząt – to wszystko zawierają książki przyrodnicze. Świat przyrody od zawsze ciekawi, inspiruje i fascynuje, a natura urzeka swoim pięknem. Od czasu do czasu pokazując jednak swoje groźniejsze oblicze. Interesują Cię dzikie zwierzęta, katastrofy naturalne, nieprzemierzone dżungle, a może powstawanie gatunków lub ocieplenie klimatu? Książki o przyrodzie zawierają pogłębioną i szczegółową dawkę wiedzy na te oraz szereg innych obszarów tematycznych. 

Książki przyrodnicze – duża dawka wiedzy o naturze 

Przyrodnicze książki udowadniają, że świat natury nie jest nudny i monotonny. Pozwalają poznać jego różnorodność, surowość i złożoność. To duża dawka inspiracji, zawierająca zaskakujące tajniki fauny i flory. Pozycje napisane w sposób zwięzły i przystępny, stanowią wprowadzenie między innymi do biologii eksperymentalnej i fizjologii roślin. Bogato ilustrowane publikacje, pełne interesujących treści i ciekawostek ułatwiają zrozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących światem przyrody.  

Książki o przyrodzie – rewolucyjne odkrycia 

Publikacje dostępne w naszej ofercie traktują o tematach żywo komentowanych na forum publicznym. Pozwalają usystematyzować wiedzę naukową i obalają często powielane mity. Część propozycji to zgrabne połącznie przystępnej formy książki popularnonaukowej z poziomem merytorycznym podręcznika akademickiego. Jeśli szukasz zapierających dech w piersiach badań naszej planety oraz najgłębszych odpowiedzi na najprostsze pytania to książki przyrodnicze z pewnością zawierają to wszystko. Polskie wydania słynnych dzieł lub zupełnie innowacyjne ciekawostki i wnioski dotyczące otaczającego nas świata. 

Poznaj rewolucyjne teorie, które zmieniły oblicze ludzkości. Znajdziesz je wewnątrz wielu dzieł dostępnych w naszym sklepie.  

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2