Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki języka francuskiego

Książki do nauki języka francuskiego to zarówno klasyczne kompendia gramatyczne, repetytoria leksykalno-tematyczne, kursy z dodatkowymi fiszkami do powtarzania słówek. W naszej ofercie znajdują się też ilustrowane przewodniki po francuskiej kulturze, praktyczne rozmówki francuskie oraz kursy audio. Niektóre z nich umożliwiają poznanie języka francuskiego od podstaw, inne rozwinąć kompetencje językowe.

Podręczniki i książki do nauki języka francuskiego dla początkujących

Dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się języka Moliera, przydatne okażą się takie opracowania, jak „Francuski nie gryzie”. Książka z płytą CD umożliwi poznanie gramatyki, słownictwa oraz wymowy na podstawowym poziomie. Dla wzrokowców niezwykle pomocny może być „Ilustrowany słownik francusko-polski”, w którym zawarto wiele scenek z życia codziennego. Uzupełnienie zasobu słownictwa jest możliwe dzięki bogatemu zestawowi fiszek. Za ich pomocą czytelnik krok po kroku zapozna się ze słownictwem oraz gotowymi wzorcami komunikacyjnymi.

Książki do nauki francuskiego dla zaawansowanych

Francja słynie ze znakomitej literatury. Książki francuskie wzbogacone o podręczny słownik francusko-polski, takie jak „Le Petit Prince. Mały książe” lub „Madame Bovary. Pani Bovary” to sprawdzony sposób na połączenie czytania klasyki z możliwością rozwoju kompetencji językowych. Nawet dobrze obeznanym z francuską mową przyda się słownik francuski. „Sprytny słownik francusko-polski, polsko-francuski” zawiera zarówno bogaty zestaw praktycznego słownictwa, jak i zwroty z mowy potocznej.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz podręczniki do nauki języka francuskiego wykorzystywane w szkolnictwie, podręczniki do słuchania oraz klasyczne repetytoria gramatyczne. Przejrzyj nasz asortyment w celu znalezienia najlepszej książki do francuskiego dla siebie.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2