Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki języków

Planujesz nauczyć się nowego języka lub tylko podszkolić gramatykę, pisanie czy wymowę? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie. W naszej ofercie znajdują się m.in. bogate opracowania, podręczniki z ćwiczeniami, książki oraz wiele więcej.

Podręczniki do nauki angielskiego, francuskiego, włoskiego i wielu innych!

Proponujemy m.in. książki do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz koreańskiego i wielu innych. Opracowania i podręczniki nie tylko pomogą nauczyć się rozmawiać w danym języku i poprawnie pisać, ale także ułatwią zrozumienie kultury kraju, który nas interesuje. Podręczniki są pełne ilustracji, przykładów oraz popularnych zwrotów, dzięki czemu nauka języków z nimi to sama przyjemność. Publikacje te będą odpowiednie dla młodszych, jak i nieco starszych entuzjastów mów innych państw.

W naszej ofercie znajdują się także podręczniki i książki do nauki języka polskiego, skierowane do osób z innych krajów, którzy pragną podszkolić się w mówieniu czy pisaniu w naszym języku.

Książki do nauki języka – dla początkujących, jak i dla zaawansowanych

Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz nauczyć się podstaw czy szukasz czegoś do poprawy umiejętności – mamy coś dla Ciebie. Jeśli chcesz zacząć naukę, dobrym wyborem mogą okazać się rozmówki z popularnymi zwrotami, podręczniki przystępnie wyjaśniające gramatykę, a także specjalne audiobooki do nauki, które pomagają w lepszym mówieniu w obcym języku.

Osoby znające już podstawy mogą uznać za przydatne np. opracowania z zadaniami i ćwiczeniami, jak i repetytoria leksykalne. Dzięki tym rozwiniesz swoje umiejętności, które są niezbędne, jeśli często podróżujesz, masz wielu przyjaciół mieszkających w innych krajach lub Twój zawód tego wymaga. Popularnym sposobem nauki dla osób zaawansowanych jest czytanie nieprzetłumaczonych książek obcojęzycznych, ebooków, jak i słuchanie audiobooków w obcym języku.

Wybierz odpowiednie książki czy opracowania i przekonaj się sam, że nauka może być czymś przyjemnym. Przy sumiennej i regularnej pracy z nimi z pewnością szybko zauważysz progres i poprawę własnych umiejętności.

więcej