Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki do nauki języków

Planujesz nauczyć się nowego języka lub tylko podszkolić gramatykę, pisanie czy wymowę? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie. W naszej ofercie znajdują się m.in. bogate opracowania, podręczniki z ćwiczeniami, książki oraz wiele więcej.

Podręczniki do nauki angielskiego, francuskiego, włoskiego i wielu innych!

Proponujemy m.in. książki do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz koreańskiego i wielu innych. Opracowania i podręczniki nie tylko pomogą nauczyć się rozmawiać w danym języku i poprawnie pisać, ale także ułatwią zrozumienie kultury kraju, który nas interesuje. Podręczniki są pełne ilustracji, przykładów oraz popularnych zwrotów, dzięki czemu nauka języków z nimi to sama przyjemność. Publikacje te będą odpowiednie dla młodszych, jak i nieco starszych entuzjastów mów innych państw.

W naszej ofercie znajdują się także podręczniki i książki do nauki języka polskiego, skierowane do osób z innych krajów, którzy pragną podszkolić się w mówieniu czy pisaniu w naszym języku.

Książki do nauki języka – dla początkujących, jak i dla zaawansowanych

Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz nauczyć się podstaw czy szukasz czegoś do poprawy umiejętności – mamy coś dla Ciebie. Jeśli chcesz zacząć naukę, dobrym wyborem mogą okazać się rozmówki z popularnymi zwrotami, podręczniki przystępnie wyjaśniające gramatykę, a także specjalne audiobooki do nauki, które pomagają w lepszym mówieniu w obcym języku.

Osoby znające już podstawy mogą uznać za przydatne np. opracowania z zadaniami i ćwiczeniami, jak i repetytoria leksykalne. Dzięki tym rozwiniesz swoje umiejętności, które są niezbędne, jeśli często podróżujesz, masz wielu przyjaciół mieszkających w innych krajach lub Twój zawód tego wymaga. Popularnym sposobem nauki dla osób zaawansowanych jest czytanie nieprzetłumaczonych książek obcojęzycznych, ebooków, jak i słuchanie audiobooków w obcym języku.

Wybierz odpowiednie książki czy opracowania i przekonaj się sam, że nauka może być czymś przyjemnym. Przy sumiennej i regularnej pracy z nimi z pewnością szybko zauważysz progres i poprawę własnych umiejętności.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.