Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki języka francuskiego

Książki do nauki języka francuskiego to zarówno klasyczne kompendia gramatyczne, repetytoria leksykalno-tematyczne, kursy z dodatkowymi fiszkami do powtarzania słówek. W naszej ofercie znajdują się też ilustrowane przewodniki po francuskiej kulturze, praktyczne rozmówki francuskie oraz kursy audio. Niektóre z nich umożliwiają poznanie języka francuskiego od podstaw, inne rozwinąć kompetencje językowe.

Podręczniki i książki do nauki języka francuskiego dla początkujących

Dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się języka Moliera, przydatne okażą się takie opracowania, jak „Francuski nie gryzie”. Książka z płytą CD umożliwi poznanie gramatyki, słownictwa oraz wymowy na podstawowym poziomie. Dla wzrokowców niezwykle pomocny może być „Ilustrowany słownik francusko-polski”, w którym zawarto wiele scenek z życia codziennego. Uzupełnienie zasobu słownictwa jest możliwe dzięki bogatemu zestawowi fiszek. Za ich pomocą czytelnik krok po kroku zapozna się ze słownictwem oraz gotowymi wzorcami komunikacyjnymi.

Książki do nauki francuskiego dla zaawansowanych

Francja słynie ze znakomitej literatury. Książki francuskie wzbogacone o podręczny słownik francusko-polski, takie jak „Le Petit Prince. Mały książe” lub „Madame Bovary. Pani Bovary” to sprawdzony sposób na połączenie czytania klasyki z możliwością rozwoju kompetencji językowych. Nawet dobrze obeznanym z francuską mową przyda się słownik francuski. „Sprytny słownik francusko-polski, polsko-francuski” zawiera zarówno bogaty zestaw praktycznego słownictwa, jak i zwroty z mowy potocznej.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz podręczniki do nauki języka francuskiego wykorzystywane w szkolnictwie, podręczniki do słuchania oraz klasyczne repetytoria gramatyczne. Przejrzyj nasz asortyment w celu znalezienia najlepszej książki do francuskiego dla siebie.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie