Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Książki medyczne

Medycyna to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin nauki. Książki medyczne służą przede wszystkim do usystematyzowania i zebrania wiedzy w całość. Na co dzień korzystają z nich nie tylko studenci, ale również pielęgniarki, lekarze i inni pracownicy medyczni, którzy chcą podnieść kwalifikacje lub odświeżyć swoją wiedzę. To właśnie dlatego podręczniki medyczne charakteryzują się przejrzystością oraz merytorycznym podejściem do tematu, które są pomocne w odnalezieniu istotnych informacji.

Wśród podręczników do nauki medycyny znajduje się oparta na najnowszych badaniach, fachowa literatura ekspertów uznawanych na całym świecie, którzy od lat tworzą kanon nauk medycznych. Jest to specjalna grupa podręczników, gdyż stanowi ona bazę materiałów przygotowujących do wykonywania zawodu lekarza. W ofercie można także znaleźć publikacje, dotyczące etyki lekarskiej oraz poruszające kwestie prawno-etyczne zawodu lekarza.

Podręczniki medyczne na studia

Studia medyczne wymagają dużego zasobu wiedzy, a tę można zyskać z różnych źródeł, do których należą podręczniki akademickie, słowniki, materiały dydaktyczne monografie, leksykony, jak i encyklopedie. Tematyka oferowanych treści jest bardzo szeroka, ponieważ dotyczy ona między innymi takich specjalności jak: chirurgia, kardiologia, stomatologia, pielęgniarstwo, fizjoterapia, weterynaria, a także innych wąskich specjalizacji.

Książki do nauki medycyny

W szerokim asortymencie dostępne są również książki medyczne skierowane do pacjentów, które w jasny sposób opisują trudne zagadnienia medyczne. A także pozycje z pokrewnych dziedzin naukowych, jak sport, psychologia, czy socjologia.

Dla osób interesujących się lub zawodowo zajmujących się kosmetologią, dermatologią, wizażem, stylizacją lub chemią kosmetyczną, skierowane są cykle publikacji stworzonych przez specjalistów z tych obszarów.

Skorzystaj z szerokiej oferty podręczników medycznych i stań się specjalistą w dziedzinie nauk medycznych.

więcej