Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Sponsorowane
DexXer, kulki magnetyczne
DexXer, kulki magnetyczne 55,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: DomoweHity24 Finansujący reklamę: DomoweHity24

Kulki magnetyczne dla dzieci

Kulki magnetyczne to kreatywne zabawki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są ciekawą propozycją dla miłośników układanek, klocków i puzzli 3D. W naszym sklepie można znaleźć bogaty wybór kulek magnetycznych różnych marek: m.in. Neocube, Magnetic, Scratch i wielu innych. 

Kulki magnetyczne dla małych dzieci 

Duże kulki magnetyczne są przeznaczone dla dzieci do trzeciego roku życia i przedszkolaków. Duże kulki dla dzieci są łatwiejsze do uchwycenia i nie stwarzają ryzyka połknięcia lub zadławienia. Zestawy kulek zawierają również patyczki magnetyczne i inne elementy, dzięki którym dziecko może tworzyć rozbudowane konstrukcje: np. wieże, zamki i figurki

Kulki magnetyczne dla dzieci i dorosłych 

Małe kulki magnetyczne, z patyczkami lub bez nich, to świetne zabawki dla starszych dzieci, młodzieży, a nawet dla dorosłych. Umożliwiają kreatywną zabawę, cieszą wzrok żywymi kolorami, połyskiem i różnorodnością sposobów łączenia. Dzięki gładkiej fakturze, wielości elementów i barw mogą służyć jako zabawki sensoryczne, stymulujące zmysły. Są też doskonałym gadżetem antystresowym, który można obracać w palcach, zmieniać ich kształt i bawić się nim podczas wykonywania innych czynności.  

Puzzle magnetyczne i tablice z kulkami 

Kolorowe kulki magnetyczne to nie tylko proste zestawy w pudełkach, ale także komplety klocków magnetycznych do budowy toru dla kulek, puzzle i układanki. Dużą popularnością cieszą też tablice magnetyczne z kulkami do układania wzorów, napisów lub obrazków.  

Połysk, żywe kolory, gładkość powierzchni i fantastyczne kształty – to tylko niektóre uroki układania kulek magnetycznych. U nas kupisz zestaw kulek dla każdego członka rodziny – od juniora do seniora! 

więcej