Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Przedział wiekowy
  • więcej
Średnica trampoliny
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Sponsorowane
inSPORTline, Pompowana trampolina dla dzieci z siatką zewnętrzną, Nufino, niebieska, 4FT/120 cm
inSPORTline, Pompowana trampolina dla dzieci z siatką zewnętrzną, Nufino, niebieska, 4FT/120 cm 919,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: TopSlim Finansujący reklamę: TopSlim
Osłona Na Sprężyny Do Trampoliny Ochraniacz Mata Zabezpieczająca Kołnierz Piankowy Do Trampoliny 183Cm 6Ft
Osłona Na Sprężyny Do Trampoliny Ochraniacz Mata Zabezpieczająca Kołnierz Piankowy Do Trampoliny 183Cm 6Ft 70,62 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: ODKRYWCYZABAWEK Finansujący reklamę: ODKRYWCYZABAWEK
Clever Leon 105 cm SŁUPEK TRAMPOLINY DOLNY + ŚRUBY rozstaw 12cm RURKA DO SIATKI TRAMPOLINY UNIWERSALNA
Clever Leon 105 cm SŁUPEK TRAMPOLINY DOLNY + ŚRUBY rozstaw 12cm RURKA DO SIATKI TRAMPOLINY UNIWERSALNA 39,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Clever Leon Finansujący reklamę: Clever Leon

Trampoliny ogrodowe dla dzieci

Trampolina ogrodowa dla dzieci umożliwia pasjonującą zabawę na świeżym powietrzu. Jednocześnie pozwala zadbać o kondycję fizyczną, rozwijać koordynację ruchową oraz zapobiegać wadom postawy. W naszej ofercie znajdują się trampoliny znanych producentów, w tym Lean Sport, Hop-sport, Jumpi, Neo-sport, czy Zipro. Są to trwałe, bezpieczne, szybkie w montażu i łatwe w przechowywaniu konstrukcje.

Czym cechuje się bezpieczna trampolina ogrodowa?

Najważniejszym kryterium wyboru trampoliny powinno być bezpieczeństwo. Ważne jest, aby była wyposażona w mocną i gęstą siatkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem poza obrys. Najczęściej jest ona zamykana na zamek błyskawiczny oraz dodatkowe klamry zatrzaskowe. Siatki wewnętrzne chronią zarazem przed bolesnym uderzeniem w stelaż.

Poziom bezpieczeństwa zwiększa pokrycie słupków konstrukcyjnych grubą warstwą pianki. Istotne jest również okrycie sprężyn syntetyczną gąbką, która podnosi komfort i bezpieczeństwo podczas skakania. Nogi trampoliny powinny zapewniać dużą stabilność – najlepiej, aby przyjmowały kształt litery „U”. W zestawach znajduje się drabinka, która umożliwia bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z trampoliny ogrodowej.

Trampolina ogrodowa dla dzieci powinna być trwała

Aby trampolina dla dzieci posłużyła przez jak najdłuższy czas, ważne jest wykonanie stelaża z wytrzymałego tworzywa, np. stali nierdzewnej. Mata do skakania powinna być odporna na rozciąganie, odkształcenia, promieniowanie UV i wodę. Solidne muszą być również sprężyny, najlepiej hartowane i galwanizowane. Jeśli z trampoliny dla dzieci będzie korzystać jednocześnie więcej niż jedna osoba, np. dziecko z rodzicem, warto zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie konstrukcji.

Dmuchane trampoliny dla dzieci

Dla najmłodszych dzieci dobrym pomysłem mogą okazać się dmuchane trampoliny. Można ich używać nie tylko jako zabawki ogrodowe, lecz także w domu. Są pozbawione metalowych elementów, dlatego zapewniają maluchom bezpieczną zabawę.

Popularne wyszukiwania trampolin wg rozmiaru: trampolina 12 ft, trampolina 10 ft, trampolina 14 ft, trampolina 8 ft, trampolina 16 ft, trampolina 250 cm, trampolina 180 cm, trampolina 400 cm, trampolina 374 cm, trampolina 350 cm, trampolina 312 cm, trampolina 435 cm, trampolina 100 cm, trampolina 200 cm.

więcej

Trampoliny dla dzieci – najczęściej zadawane pytania