Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 8-11 lat usuń

Sponsorowane
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele 27,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: M-IMP Finansujący reklamę: M-IMP
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka 255,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Multistrefa_toys Finansujący reklamę: Multistrefa_toys
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory 514,94 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: DoDomuiOgrodu Finansujący reklamę: DoDomuiOgrodu

Zabawki do ogrodu dla dzieci 8-11 lat

Różne zabawki do ogrodu zachęcają dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Słoneczne dni warto wypełnić mnóstwem aktywności, które nie tylko przyniosą radość, ale także zadbają o prawidłowy rozwój pociech. W dostępnym asortymencie znajdują się produkty, które wspierają kreatywność i zachęcają do samodzielnego poznawania świata.

Ciekawe zabawki do ogrodu dla 8-latka

Rozwijanie wyobraźni dziecka jest równie ważne co ćwiczenie umiejętności motorycznych. Z tego powodu zabawka do ogrodu dla 8-latka powinna choć trochę stymulować kreatywność. Wiele godzin przepełnionych radością zapewni m.in. zestaw do baniek mydlanych, latawce, namiot przypominający zamek lub kartonowy domek do malowania.

Odpowiednia zabawka do ogrodu dla 9-latka – jak wybrać?

Zabawki do ogrodu dla 9-latkapowinny wpisywać się w jego zainteresowania. Młodzi odkrywcy mogą nie tylko uczyć się nurkować, ale też ćwiczyć celność lub trenować gimnastykę. Stabilne trampoliny, dmuchane baseny w dużych rozmiarach, huśtawki typu bocianie gniazdo stworzono z myślą o oczekiwaniach dzieci. Znane marki dbają o różne aspekty swoich produktów – od interesującego designu po bezpieczną konstrukcję.

Zabawki ogrodowe dla 10-latka – odpowiednia dawka ruchu i frajdy

Dzieci wkraczające w wiek nastoletni coraz rzadziej chcą spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętniej korzystają z urządzeń elektronicznych, np. zanurzając się w świecie gier komputerowych. Jak zachęcić taką pociechę do zabawy w ogrodzie? Warto kierować się konkretnymi zainteresowaniami 10-latka. Fanów sportowych wrażeń do wyjścia na zewnątrz mogą zachęcić zestawy z akcesoriami do gier zespołowych dla dzieci. Do wyboru pozostają też huśtawki z dołączonym koszem koszykarskim czy skoczki rozwijające równowagę.

Dużo frajdy przyniesie też zestaw strzelecki lub wyrzutnia ze strzałkami nawiązująca do gry Minecraft. Do kompletu można włączyć też specjalną tarczę elektroniczną, która wspiera rozwój koordynacji ręka-oko i dodaje więcej wrażeń za pomocą efektów dźwiękowych i świetlnych. Równie ciekawie prezentują się zabawki ogrodowe dla 11-latka. Bezpieczne odgrywanie różnych misji żołnierskich zapewnią uniwersalne kamizelki „kuloodporne”.

Wybierz wspólnie z dzieckiem zabawki do ogrodu, które będą zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu w ciekawy sposób. Sprawdź propozycje dla pociech w różnym wieku w naszym asortymencie.

więcej