Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 3-4 lata usuń

Sponsorowane
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele 27,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: M-IMP Finansujący reklamę: M-IMP
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka 255,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Multistrefa_toys Finansujący reklamę: Multistrefa_toys
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory 514,94 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: DoDomuiOgrodu Finansujący reklamę: DoDomuiOgrodu

Zabawki do ogrodu dla 3/4 latka

Ogród może się stać dla dzieci miejscem pełnym przygód. Wystarczy wybrać odpowiednie zabawki, dzięki którym czas spędzony na świeżym powietrzu będzie wzbogacony o nowe przeżycia. Oprócz hulajnogi trójkołowej i rowerka kilkuletnie pociechy mogą korzystać z uroków trampolin, huśtawek, składanych domków i innych produktów dostępnych w asortymencie marek tworzonych z myślą o najmłodszych.

Zabawki do ogrodu dla 3-latka – odkrywanie świata pełne radości

Dzień spędzony w ogrodzie może być ekscytujący dla 3-latka, jeśli zabawki spełnią jego oczekiwania. Maluchy w takim wieku rozpiera energia i są wyjątkowo ciekawe świata. Aby zadbać o ich prawidłowy rozwój, warto zwrócić uwagę na produkty sprzyjające kreatywności i umiejętnościom motorycznym, a także zdobywaniu nowych doświadczeń. W upalne dni pompowany basen przyda się podczas oswajania dziecka z wodą. Z kolei kolorowe taczki pozwolą maluchowi naśladować dorosłych.

Zabawki ogrodowe dla 3-latka mogą mieć różne zastosowania. Dla przykładu składany namiot nie tylko ochroni przed gorącym słońcem w lecie, ale też przyda się przy odgrywaniu roli sprzedawcy, rycerza czy policjanta. Podczas wyboru warto zwrócić na design takich produktów. Poza wielkością namioty różnią się między sobą wyglądem – dostępne są kolorowe i wzorzyste modele, a także warianty z ulubionymi bohaterami bajek.

Zabawka do ogrodu dla 4-latka – potrzebna dawka ruchu

Starsze pociechy chętniej bawią się samodzielnie. Sprawdzone zabawki ogrodowe dla 4-latka to choćby huśtawki typu bocianie gniazdo, duże zjeżdżalnie, wyrzutnie i pistolety na wodę lub podczerwień. Na uwagę zasługują też latawce i trampoliny. Dostępne w asortymencie produkty wpisują się w różne zainteresowania dzieci.

Bezpieczne zabawki ogrodowe dla 3-latka i 4-latka

Zabawka do ogrodu dla 3-latka powinna być wykonana z trwałych materiałów. Z tego powodu cenione marki tworzą produkty z myślą zarówno o radości, jak i bezpieczeństwie dzieci. Wiele dostępnych artykułów posiada elementy asekurujące, jak na przykład huśtawka z zagiętymi bokami i zapięciem. Szukając zabawki do ogrodu dla 4-latka, również należy zwrócić uwagę na solidność konstrukcji, m.in. dostosowania trampoliny do wagi pociechy.

Zapoznaj się z szerokim asortymentem zabawek ogrodowych dla dzieci w wieku 3-4 lat. Wybierz wspólnie z maluchem produkt, który przyniesie mu najwięcej radości.

więcej