Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 5-7 lat usuń

Sponsorowane
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele
Tarcza Elektroniczna Do Strzałek Nerf Strzelnica Licznik Strzałów 3 Cele 27,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: M-IMP Finansujący reklamę: M-IMP
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka
XXL Stolik Tor Wodny Zestaw 3w1, Statki+Autka 255,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Multistrefa_toys Finansujący reklamę: Multistrefa_toys
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory
Piaskownica Drewniana Daszkiem Zamykana 140 Kolory 514,94 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: DoDomuiOgrodu Finansujący reklamę: DoDomuiOgrodu

Zabawki do ogrodu dla 5/6/7 latka

Kreatywna zabawa na świeżym powietrzu to świetny sposób spędzania czasu dla dzieci. W ogrodzie mali odkrywcy mogą budować zamki z piasku, skakać na trampolinie, szaleć na zjeżdżalni i huśtawce, aby w końcu odpocząć w dmuchanym basenie lub namiocie w kształcie pałacu. Możliwości jest mnóstwo. W dostępnym asortymencie znajdują się zabawki ogrodowe, które zapewnią dużo radości 5-, 6- i 7-latkom.

Poznawanie świata z pomocą zabawki do ogrodu dla 5-latka

Kilkuletnie pociechy są szczególnie ciekawe świata. Chętnie naśladują dorosłe osoby, dzięki czemu mogą zdobyć kolejne zdolności. Dobre zabawki ogrodowe dla 5-latka umożliwiają mu próbowanie rzeczy i szukanie własnych zainteresowań. Świetnie sprawdzają się kolorowe zestawy do piasku. Dostępne foremki przyjmują różne kształty – mogą przydać się podczas odgrywania roli cukiernika czy kucharza. Do budowania niesamowitych budowli w piaskownicy 5-latek wykorzysta liczne łopatki, wiaderka i sitka. Z kolei do pomocy w ogrodowych porządkach przydadzą się lekkie taczki.

Zabawka do ogrodu dla 6-latka – słoneczne dni pełne radości

Czas spędzony na świeżym powietrzu wzbogaci właściwa zabawka do ogrodu dla 6-latka. Niespożytkowane zapasy energii dzieci wykorzystają, jeżdżąc nie tylko na rolkach i hulajnodze. Równie dużo radości przyniesie trampolina, a nawet piłka do skakania. Do wspólnej zabawy z rodzeństwem lub sąsiadami przyda się np. domek ogrodowy. Produkty dostępne w asortymencie pozwalają na stworzenie przydomowego placu zabaw.

Zabawki ogrodowe dla 7-latka – nauka nowych umiejętności

Zabawki do ogrodu dla 7-latka mogą stanowić większe wyzwanie podczas wyboru. Zazwyczaj starsze dzieci mają już ukształtowane zainteresowania, dlatego zwykła huśtawka może wydawać się im nudna. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na rodzaj produktów, które przyniosą pociechom więcej frajdy podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dla 7-latków sprawdzają się m.in. wyrzutnie wodne czy łuk do strzelania.

Porównaj różne zabawki ogrodowe i sprawdź, co jeszcze mogą zapewnić Twojemu dziecku. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim połączenie mnóstwa radości z poczuciem bezpieczeństwa.

więcej