Miecze świetlne

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu

Miecze świetlne zabawki

W naszym asortymencie znajdują się miecze świetlne dla dzieci oraz dla kolekcjonerów. Są to zabawki różnych producentów, w tym Hasbro, Nobo Kids czy Toinsa. W sklepie dostępne są przedie wszystkim miecze świetlne Star Wars, ale także modele, które zostały zaprojektowane w motywie znanych superbohaterów filmowych i komiksowych, w tym Kapitana Ameryki, Czarnej Pantery, Iron Mana, Batmana, Hulka czy Wonder Woman. 

Miecz świetlny – zabawka do odgrywania ról 

Miecze świetlne Star Wars to zabawki, dzięki którym dzieci mogą stać się Jedi lub rycerzami Ciemnej Strony Mocy i odgrywać sceny z Gwiezdnych Wojen. Dzieci podczas zabawy pobudzają wyobraźnię, rozładowują stres, a także rozwijają kreatywność, refleks i sprawność ruchową.  

Miecze świetlne dla dzieci z innymi motywami pozwalają wcielić się w postaci różnych uniwersów i również odgrywać emocjonujące bitwy. Oprócz efektu światła miecz może również wydawać różne dźwięki, np. walki toczonej przez wojowników. Niektórzy producenci oferują miecze świetlne Star Wars i inne w zestawie z maską, pokrowcem, paskiem na nadgarstek oraz inną bronią, np. pistoletem. 

Niektóre miecze świetlne wytwarzają efekty świetlne pod wpływem ruchu lub po naciśnięciu przycisku umieszczonego na rękojeści albo dołączonym do zestawu pilocie. Niektóre modele świecą na różne kolory, a także generują efekty specjalne, np. światła świecy, burzy z piorunami czy policyjnego radiowozu. 

Miecze świetlne Star Wars dla kolekcjonerów 

Miecz świetlny Star Wars to nie tylko zabawka dla dzieci, ale także ciekawy gadżet kolekcjonerski dla najwierniejszych fanów Gwiezdnych Wojen. Zabawki takie najczęściej składają się z rdzenia, ostrza, osłony i nasadki, dzięki czemu wyglądają realistycznie i przypominają prawdziwe miecze.  

Porównaj dostępne w naszym asortymencie miecze świetlne i wybierz jeden z nich na prezent dla swojej pociechy. 

 

więcej