Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki - Technika, inżynieria, Technologia

Książki techniczne to w głównej mierze podręczniki i poradniki przeznaczone dla osób poszukujących konkretnej wiedzy. W szerokiej ofercie nie brakuje publikacji z zakresu architektury, budownictwa, elektryki czy mechaniki. Szczegółowe treści tworzone przez wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, pozwalają zbudować bogatą bazę teoretyczną i rozwinąć umiejętności techniczne. Pomagają udoskonalić wiedzę, poznać innowacyjne metody, a także stanowią wsparcie w codziennej pracy.  

Książki techniczne o elektronice 

Książki o elektronice to bogate kompendium wiedzy, które zawiera szczegółowe informacje na temat tej dziedziny. Dogłębnie wyjaśnia, jak zbudować i obsługiwać programator, zaprojektować pokaz świetlny z diod LED czy panel sterowania modelu samochodu lub samolotu. Książki o elektronice to bogato ilustrowane kolorowymi schematami publikacje, zawierające wszelkie niezbędne instrukcje, a także zbiór porad na temat sposobów posługiwania się konkretnymi przyrządami. Wyjaśnione krok po kroku własnoręczne łączenie komponentów i prywatne obserwacje, pozwalają lepiej zrozumieć procesy zachodzące w układach, a zdobyta w ten sposób wiedza, staje się o wiele trwalsza. 

Książki o inżynierii 

Książki o inżynierii to wyselekcjonowany zbiór propozycji dla każdego, ko chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu programowania maszyn, projektowania urządzeń, tworzenia rysunków oraz całych projektów. Zapewniają dostęp do najnowszej i aktualnej wiedzy, która pozwoli wejść w świat inżynierii oraz zapewni efektywny rozwój konkretnych umiejętności w dłuższej perspektywie.  

W naszej ofercie znajdziesz publikacje znanych wydawnictw, takich jak PWN czy Arkady, które wprowadzą Cię w świat techniki. Książki techniczne są niezbędne w zrozumieniu wielu dziedzin nauki - przejrzyj nasz asortyment i wybierz coś dla siebie.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie