Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 3-4 lata usuń

Sponsorowane
Jokomisiada, Anlily Lalka Domek Szafa Ubrania Torebki Barbi
Jokomisiada, Anlily Lalka Domek Szafa Ubrania Torebki Barbi 177,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: iBaby - zabawki Finansujący reklamę: iBaby - zabawki
Latająca Magiczna Lalka Wróżka Sterowana Ręką Led Kruzzel
Latająca Magiczna Lalka Wróżka Sterowana Ręką Led Kruzzel 37,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Kipps Finansujący reklamę: Kipps
Magiczny Słoik Polowanie Na Wróżki Fairy Finder
Magiczny Słoik Polowanie Na Wróżki Fairy Finder 264,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FIX-MIX Finansujący reklamę: FIX-MIX

Lalki dla 3/4 latki

Zabawa lalkami wspomaga rozwój wyobraźni i kreatywności. Dziecko może odkrywać świat i uczestniczyć w fantazyjnych przygodach w towarzystwie ulubionej przytulanki, popularnej Barbie lub miniaturowej bohaterki jednej ze znanych bajek. W dostępnym asortymencie znajdują się propozycje różniące się designem, wymiarami i dodatkowymi funkcjami. Cenione marki tworzą z myślą o oczekiwaniach małych dziewczynek, dlatego lalki charakteryzują się wyjątkowym wyglądem oraz starannością wykonania.

Wyjątkowa lalka dla 3-latki na prezent

Lalki dla 3-latki mogą przypominać dziewczynkę w ich wieku. Przykładem są choćby propozycje od producenta Paola Reina, które wyróżniają się wzrostem sięgającym ponad 30 cm i dbałością o szczegółowe odwzorowanie wyglądu dziecka. Włosy takiej lalki można czesać, a jej ubranka stylizować według uznania. Unikalnymi cechami mogą pochwalić się też modele od marek Enchantimals, Monster High, Mattel czy L.O.L. Surprise. Szukając odpowiedniego prezentu, warto zwrócić uwagę na zestawy z dodatkowymi zabawkami.

Lalki dla 3-latki i 4-latki – różne propozycje

Ciekawymi lalkami dla dziewczynek są popularne Barbie i bohaterki innych bajek. Często znajdują się w zestawach z różnymi niespodziankami, np. zmieniającymi kolor ubrankami lub towarzyszem w postaci zwierzątka. Takie propozycje sprawdzą się szczególnie dla dzieci, które lubią kolekcjonować całe serie zabawek.

W przypadku starszych pociech można wybrać lalki, które nie są już typowymi pluszowymi przytulankami. Dziewczynki w wieku 3-4 lat chętnie naśladują dorosłych i chcą odkrywać świat na własną rękę. Podczas zabawy w dom i odgrywania ról przydają bobasy, którymi należy się odpowiednio zająć. Do kompletu można dodać też wózek dla lalek.

Lalki dla 4-latki – interaktywne modele rozwijające wyobraźnię

Wybrane lalki można „karmić” i uspokajać za pomocą smoczka, gdy zaczną wydawać dźwięk imitujący płacz prawdziwego dziecka. Takie propozycje potrafią też raczkować i chichotać. Interaktywne modele uczą empatii i odpowiedzialności, wspierają samodzielność dziewczynki, a także zapewniają nieskończone możliwości zabawy. Na uwagę zasługują lalki poruszające się, chodzące i wydające różne dźwięki.

Sprawdź różnorodny asortyment z lalkami dla 3-latki i 4-latki. Wybierz ze swoim dzieckiem taki model, który zapewni mnóstwo radości i wiele godzin dobrej zabawy.

więcej