Wózki dla lalek

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater

Wózki dla lalek

Wózki dla lalek dla dzieci to konstrukcje, które pozwalają najmłodszym naśladować opiekę nad niemowlęciem. Często mają realistyczny wygląd – ich budowa przypomina prawdziwy wózek, np. spacerówkę, gondolę czy model wielofunkcyjny. Maluch podczas zabawy może uczyć się odpowiedzialności, opieki, troskliwości oraz empatii. Lalka najczęściej znajduje się w zestawie z wózkiem.

W naszym asortymencie znajdują się wózki dla lalek dla 6/7/8 i 9-latki, a także dla niemowląt – można więc łatwo dopasować model do wieku swojej pociechy. Do przykładowych marek takich wózków zaliczają się Bayer, Kinderplay, Milly Mally czy Leas Toys. Niektóre modele mają regulowaną wysokość siedziska i rączek, co pozwala łatwo dopasowywać wózek do wzrostu dziecka.

Wózek dla lalek typu gondola lub spacerówka

Gondola to głęboki wózek dla lalek dla dzieci, który najczęściej powstaje z metalu lub tworzywa sztucznego, a także ma tkaninowe siedzisko. Taki model służy do przewożenia lalki, która przypomina niemowlę do około szóstego miesiąca. Dziecko może swoją zabawkę kłaść do snu i kołysać. Dzięki wysokim ścianom bocznym nie musi się obawiać, że lalka wypadnie z wózka.

Niektóre wózki mają wbudowaną parasolkę, która daje maluchowi poczucie, że chroni swoją laleczkę przed słońcem, deszczem i wiatrem. Wózki dla lalek gondole są na tyle pojemne, że można wypełnić je poduszką, kołderką czy kocykiem. Niektóre modele mają w zestawie pasy bezpieczeństwa.

Spacerowe wózki dla lalek to lekkie, zwrotne i stabilne konstrukcje, które są przystosowane do przewożenia w pozycji siedzącej lub półleżącej. Często mają na wyposażeniu wygodny uchwyt, regulacje pozycji siedziska, a także dodatkowe akcesoria, w tym koszyk na zakupy, torbę, nosidełko, pieluchy czy drobne zabawki.

Wielofunkcyjne wózki dla lalek dla dzieci

Wózki dla lalek to również składane konstrukcje, które można przekształcić np. w łóżeczko, fotelik samochodowy, stolik dla lalki czy nosidełko. Zazwyczaj składane wózki są wyposażone w funkcję blokady przed samoczynnym złożeniem.

Wózek dla lalek na roczek

Wózki dla lalek dla noworodków to najczęściej chodziki i pchacze. Są to modele wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego. Dziecko może dzięki nim przy okazji zabawy uczyć się stawiać swoje pierwsze kroki. Na rynku znajdują się też dekoracyjne wózki z wikliny, zwykle wypełnione pościelą. Mogą one stanowić gustowną ozdobę pokoju dziecka.

Porównaj wózki dla lalek dla dzieci dostępne w naszym asortymencie i znajdź model, który pozwoli twojej pociesze bawić się w odgrywanie roli rodzica.

więcej